İyileştirme

Sadece bir bağlantı gönderimi yapmaya çalıştım ama bana izin vermiyor.

Bu, buralarda oldukça iyi biliniyor ancak yeni gelenler ve farkında olmayanlar için:

‘Sağlıkta’ bir komplo var endüstri genel halkı zayıflatmak ve öldürmek, bir yandan da onların sağlıksızlıklarından ve nihai ölümlerinden faydalanmak. ‘Sağlık hizmetinin’ genel yapısı endüstri başlangıçta aşılama yoluyla insanları doğumdan itibaren zayıflatmak için kasıtlı olarak tasarlanmıştır (aşıların her zaman olmasa da sıklıkla nörotoksik bileşikler içerdiği açıkça belirlenmiştir) doğumdan itibaren ve daha sonra eczacılık yoluyla.

Bu, onları otoriteye tabi olmalarını şart koşmak için tasarlanmış eğitim endüstrisindeki insanlara yöneltilen psikolojik savaşla bütünleştirilmiştir (ki yok; yetki gerçek bir şey değil) ve aldatıldıkları altyapıya bağımlı olmaları için güçlerini ellerinden almak, yaşam kalitelerini artırmak ve sağlıklarını ve refahlarını sürdürmek amacına hizmet eder.

Bununla birlikte, orada vardır tıp teknolojisinin hayat kurtarabileceği ve sağlığı / yaşam kalitesini artırabileceği durumlar. Birisi aşırı derecede hastalandığında, birisi büyük bir yaralanma geçirdiğinde; aşırı durumlar bazen (belki sıklıkla) tıbbi teknoloji ve tıbbi pratisyenlerin becerisiyle giderildi. Ancak genel anlamda ‘sağlık hizmeti’ endüstri sizi hasta etmek ve size bileşikleri / prosedürleri satmak için tasarlanmıştır. hafifletmek semptomlar altta yatan nedenlerin gelişmeye devam etmesine izin verirken rahatsızlığınız.

Hal böyle olunca, İnsanları İyileştirme Çalışmasına yardım etme eğiliminde olan birçok insan doktor olmak için eğitim alıyor. Yeterince yüksek bir bilinç seviyesine ve bütüncül zekaya sahip olanlar, ilerledikleri eğitimin bir sahte olduğunun farkındadırlar. Açıkça görüyorlar ki, bu sisteme sahip olanların çift taraflı menfaati için insanları zayıflatmak ve öldürmek için sinsi bir şekilde tasarlandı: nüfustan daha fazla insanı çıkarmak (nüfus azalması her zaman düşmanlarımızın gündeminin bir parçası olmuştur; daha az insan kölelik anlamına gelir (lojistik olarak) sürdürmek daha az zorlayıcıdır ve ölümlerine doğru yavaş bir yürüyüşle gittikçe kötüleşen sağlıklarından kar elde ederler (ki bundan da kar ederler).

Bu gündemi olduğu gibi tanıyan doktorlar, genellikle Naturopatik ve / veya Bütüncül bir çalışma ve uygulama yolu ile başlarlar. Dikkatlerini, gerekli bilgi ve becerileri edinmeye odaklıyorlar. iyileşmek insanlar ve Çare hastalıklarının altında yatan nedenler. Bir doktor insanları gerçekten iyileştirme ve iyileştirme konusunda bir sicil kaydı oluşturmaya başladığında, tehlikeli bölgeye girerler; çünkü dünyadaki en kötü insanlar onlar tarafından tehdit edildi.

THE İnsan ırkının köleleştirilmesi olan komplo, özünde bu altyapı üzerinde işlemektedir: ‘sağlık’ endüstrive eğitim (beyin yıkama) sisteminin iyi arkadaşıdır.

Dolayısıyla, insanları güçlendiren insanları ve öğretmenleri gerçekten iyileştiren / iyileştiren doktorlar, hepimizi köleleştirmek için yorulmadan çalışan baskıcı güçlere ve yapılara en büyük tehditlerdir. Bu kahrolası süper kahramanlar tam anlamıyla öldürülmüş.

Burada, katledilen bütüncül doktorların yazarı ve konuşmacılarından Erin Elizabeth tarafından derlenen bir dizinin bağlantısı var.

https://www.healthnutnews.com/recap-on-my-unintended-series-the-holistic-doctor-deaths/

Bizim düşmanlarımız istemiyorum insanlar kendilerini nasıl iyileştireceklerini, kendilerini nasıl iyileştireceklerini ve başkalarına da aynı şeyi nasıl yapacaklarını öğrenecekler. Onlar istemiyorum insanlar Trivium’u kullanarak Gerçek Bilgi edinirler. Onlar istemiyorum kendimizi ve birbirimizi güçlendirmemiz için.

Daha uzun gönderilerimde olduğu gibi, bir eylem planı sunuyorum:

Hadi tam olarak bu emperyalist kaçak heriflerin yapmamızı istemediği şeyi yapalım.

Gerçek Bilgi edinmek için Trivium’u nasıl kullanacağımızı öğrenelim.

Kendini iyileştirmek ve başkalarını iyileştirmek için bütünsel metodolojileri öğrenelim.

Bütün iç çatışmaları durduralım ve birbirimize nasıl dövüşüleceğini öğretelim onları, Evet onları: ‘tanrıları’ tarafından yaratıldığımızdan beri bizi zehirleyen, tecavüz eden ve öldüren zengin, pedofilik, asalak pislikler.

Siddhislerimizin kilidini açalım ve bu ibneleri sonsuza dek gezegenimizden atalım.

“İyileştirme” üzerine 15 yorum

1. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımın cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 13:52:57

2. Kayseri merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok güzel, şukuladım 04-09-2020 05:57:05

3. Gaziantep merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım cidden güzel, sosyal medyada paylaştım 10-09-2020 13:18:45

4. Kars merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım 02-10-2020 11:20:45

5. Bartın dan kimler var. İyileştirme . Mrb bu web sitesi yeminle çok güzel, saolun , Emine – 294

Yorum yapın