Kategoriler
Genel

İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz?

Bunu kastediyorum çünkü müzik ve filmler ışık ve ses kombinasyonlarıdır. Kulağınızdaki tüyleri fiziksel olarak titreşen ve nihayetinde beyniniz tarafından işlenen ve böylece (hipotez) sinir ağınızı değiştiren tekrarlanabilir bir sırayla belirli frekanslarda hava titreşen ses? Işık / videolarla aynı. Videolar, fiziksel olarak retinanıza yansıtılan ve doğrudan beyniniz tarafından işlenen görünür ışık dizisidir (elektromanyetik enerjidir).

Belirli video / müzik türlerine uzun süre maruz kalmanın ölçülebilir etkileri var mı ???

“İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz?” için 7 yanıt

Şırnak merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-06-2020 11:55:56

Muğla merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 30-06-2020 10:14:48

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir