Bunu kastediyorum çünkü müzik ve filmler ışık ve ses kombinasyonlarıdır. Kulağınızdaki tüyleri fiziksel olarak titreşen ve nihayetinde beyniniz tarafından işlenen ve böylece (hipotez) sinir ağınızı değiştiren tekrarlanabilir bir sırayla belirli frekanslarda hava titreşen ses? Işık / videolarla aynı. Videolar, fiziksel olarak retinanıza yansıtılan ve doğrudan beyniniz tarafından işlenen görünür ışık dizisidir (elektromanyetik enerjidir).

Belirli video / müzik türlerine uzun süre maruz kalmanın ölçülebilir etkileri var mı ???

Author

160 Comments

1. Selam paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

2. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

3. Yozgat merkezden ben banu. Slm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-06-2020 13:46:21

4. Şırnak merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 23-06-2020 11:55:56

5. Selamın aleyküm siten harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

6. Muğla merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım 30-06-2020 10:14:48

7. Mersin merkezden ben Emine. Slm sayfa inanki güzel, şukuladım 01-07-2020 13:14:36

8. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-07-2020 12:01:48

9. Artvin merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler 12-07-2020 07:13:04

10. Samsun merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-07-2020 08:42:52

11. Rize merkezden ben ahmet. Merhaba siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler 15-07-2020 00:07:10

12. Erzurum merkezden ben Gürbüz. Selam bu web sitesi süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 19-07-2020 15:40:22

13. Batman merkezden ben mehmet. Selam sayfanız inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 28-07-2020 09:15:33

14. Merhaba siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım

15. Merhaba herkese sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun

16. elif yılmaz Reply

Slm bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım

17. Tunceli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 20-08-2020 15:54:32

18. Bartın merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2020 23:42:46

19. Merhabalar sayfa ciddiyim hayran edici, face de paylaştım

20. elif yılmaz Reply

Muş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web siteniz valla güzel, teşekkürler 31-08-2020 07:32:08

21. Ankara merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımınız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 03:58:58

22. Merhaba sayfan gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

23. Kütahya merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımınız cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-09-2020 13:13:54

24. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

25. selamun aleyküm siteniz süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

26. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

27. Nevşehir merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 11:26:45

28. Merhabalar paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

29. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler

30. elif yılmaz Reply

Uşak merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siten ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 26-10-2020 23:57:17

31. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 376

32. Çanakkale merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım 27-10-2020 00:09:21

33. Çanakkale dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 281

34. Mrb web siteniz valla dikkat çekici, twitter da paylaştım

35. Gürbüz Reply

Çankırı merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-10-2020 00:20:39

36. elif yılmaz Reply

Kütahya merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın vallaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 27-10-2020 00:25:54

37. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm web siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 111

38. Selamlar web siten inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

39. Kocaeli dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam herkese paylaşım vallaha çok güzel, teşekkürler , doruk – 333

40. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm sayfa vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 276

41. merhaba arkadaşlar web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler

42. Zonguldak dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam herkese sayfa gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 269

43. Osmaniye merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 27-10-2020 01:36:43

44. Edirne merkezden ben ahmet. Selamlar siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun 27-10-2020 02:40:28

45. Kırklareli merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-10-2020 02:53:58

46. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 194

47. Diyarbakır dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , memo – 463

48. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki güzel, facebookta paylaştım , doruk – 340

49. Niğde dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 47

50. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Slm web siten inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , elif yılmaz – 216

51. selam arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

52. Trabzon merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfa cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-10-2020 03:48:11

53. Selamın aleyküm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

54. Bilecik merkezden ben . Selamlar web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım 27-10-2020 04:02:59

55. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 435

56. Düzce dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba sayfan harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 214

57. elif yılmaz Reply

Selam siteniz vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

58. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın cidden çok iyi, şukuladım , ziya – 81

59. Kırklareli dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm paylaşım cidden güzel, şukuladım , ahmet – 472

60. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba siten inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 480

61. Tokat merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, tebrikler 08-11-2020 08:18:59

62. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

63. Iğdır merkezden ben mehmet. Mrb paylaşım vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 23-11-2020 09:06:41

64. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler

65. Kilis dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam paylaşımınız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , emin – 433

66. Kayseri dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Slm sayfanız ciddiyim iyi, teşekkürler , hatice – 314

67. Batman dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba web siten yeminle iyi, twitter da paylaştım , mehmet – 470

68. Afyon merkezden ben ali. Selamlar siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 06-12-2020 14:19:28

69. Selamın aleyküm web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

70. Slm web siten vallaha hayran edici, twitter da paylaştım

71. Selam herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

72. Muğla dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , hatice – 396

73. Kütahya dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamlar sayfa inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım , Emine – 98

74. merhaba arkadaşlar sayfanız valla çok iyi, teraziye tıkladım

75. Çanakkale merkezden ben memo. Slm sayfan ciddiyim mükemmel, twitter da paylaştım 01-01-2021 13:01:07

76. Samsun dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhabalar paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun , memo – 222

77. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

78. Elazığ merkezden ben gaye. Selam sayfan harbiden mükemmel, facebookta paylaştım 14-01-2021 11:14:50

79. Konya merkezden ben ziya. Slm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-01-2021 20:01:56

80. Aydın dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 426

81. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

82. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha dikkat çekici, teşekkürler , ali – 195

83. Hakkari dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba herkese siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 382

84. Çorum dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , emin – 10

85. Mrb web siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

86. Denizli dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfan inan ki çok güzel, tebrikler , Emine – 331

87. Adıyaman dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 347

88. elif yılmaz Reply

Düzce merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 20-01-2021 13:30:20

89. Şanlıurfa merkezden ben ziya. Selamlar web siteniz harbiden güzel, saolun 21-01-2021 17:04:46

90. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 305

91. Bolu merkezden ben gaye. Merhaba sayfan yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 24-01-2021 10:54:29

92. Bayburt merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 25-01-2021 16:44:02

93. Kars merkezden ben banu. Mrb sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 26-01-2021 15:09:30

94. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler

95. Gaziantep dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selam web siten ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 447

96. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese paylaşım harbiden iyi, tebrikler , Aylin – 277

97. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 471

98. Çankırı merkezden ben ziya. Merhaba siteniz valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 01-02-2021 17:51:07

99. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, saolun

100. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 05-02-2021 04:28:12

101. Merhaba herkese siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

102. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ali – 481

103. Gürbüz Reply

Uşak merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 09-02-2021 15:53:39

104. Trabzon merkezden ben mehmet. Slm sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 11-02-2021 09:53:43

105. Diyarbakır dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm siten vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 143

106. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfan valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 257

107. Kastamonu dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Merhaba web siteniz cidden hayran edici, şukuladım , mehmet – 303

108. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba siten harbiden dikkatimi çekti, saolun , Aylin – 55

109. Bayburt merkezden ben memo. Merhaba herkese siteniz inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım 17-02-2021 20:44:07

110. Gürbüz Reply

Samsun merkezden ben Gürbüz. Mrb web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun 17-02-2021 23:37:42

111. Mardin dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfan valla çok güzel, teşekkürler , ali – 191

112. Hakkari merkezden ben Aylin. Selamlar sayfa valla hayran edici, saolun 20-02-2021 12:00:31

113. merhaba arkadaşlar paylaşım cidden dikkat çekici, teraziye tıkladım

114. Muğla merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi cidden iyi, linkedinde paylaştım 13-03-2021 09:45:56

115. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden güzel, tebrikler , mehmet – 251

116. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , emin – 349

117. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfa inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 351

118. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba web siten inanki dikkatimi çekti, şukuladım , doruk – 16

119. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 390

120. Karabük dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selamun aleyküm sayfa vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , ali – 342

121. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 102

122. Niğde merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 18-04-2021 22:11:27

123. Niğde merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2021 20:28:32

124. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 47

125. Slm paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım

126. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, teşekkürler 02-05-2021 16:33:26

127. Iğdır merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 04-05-2021 16:44:18

128. Selam herkese sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

129. Ordu merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-05-2021 05:17:11

130. Slm sayfa valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

131. Manisa dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Selamın aleyküm sayfa inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 102

132. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 20-05-2021 03:14:43

133. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım

134. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, şukuladım

135. Selamlar sayfa yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

136. Mersin dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb web siten cidden hayran edici, tebrikler , Hasan – 48

137. Mrb paylaşımın valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

138. Gürbüz Reply

Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 101

139. Mersin dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . selam arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 408

140. Siirt merkezden ben Emine. Merhabalar sayfan vallaha çok güzel, şukuladım 25-06-2021 20:41:39

141. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım

142. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , – 170

143. İstanbul merkezden ben emin. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 04-07-2021 18:34:20

144. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 490

145. Afyon merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfa cidden dikkat çekici, face de paylaştım 10-07-2021 16:50:25

146. Sivas merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 11:03:49

147. Karabük merkezden ben ali. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun 17-07-2021 20:13:14

148. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , emin – 200

149. Bu konu : ” İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Mrb web sitesi valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 284

150. Muş dan kimler var. İzlediğiniz / dinlediğiniz müziğin / filmlerin bedeniniz / beyniniz üzerinde fiziksel bir etkisi olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb sayfa valla dikkatimi çekti, sağolun , banu – 178

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link