Gölgelerden çağırılan bir belgesel izledim, pedofili hakkındaydı ve hükümetin tüm medyayı nasıl kontrol ettiğiyle ilgili, bu tür konularla ilgilenen başka belgeselleri bilen var mı diye merak ediyordum. (Veya Epstein, pizza kapısı vb. Gibi şeyleri örtün)

Author

26 Comments

1. Hakkari dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 24

2. Çanakkale dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 464

3. Bitlis dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun , banu – 208

4. Tokat merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım 21-04-2021 18:09:24

5. Bu konu : ” İzlenecek belgeseller aranıyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 268

6. Bu konu : ” İzlenecek belgeseller aranıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 477

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım

8. Malatya dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . selam arkadaşlar sayfan cidden ilgi uyandırıcı, tebrikler , mehmet – 341

9. Gürbüz Reply

Isparta dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . Merhaba web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 330

10. Bu konu : ” İzlenecek belgeseller aranıyor ” çok güzel. Selamlar sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 451

11. Trabzon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, face de paylaştım 26-05-2021 19:36:13

12. Bu konu : ” İzlenecek belgeseller aranıyor ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 427

13. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşımın cidden mükemmel, şukuladım

14. Malatya dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . Merhaba herkese paylaşımın harbiden güzel, sağolun , memo – 237

15. Eskişehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha dikkat çekici, saolun 27-06-2021 06:12:22

16. Sinop merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın harbiden mükemmel, sağolun 28-06-2021 10:01:44

17. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

18. Gaziantep merkezden ben memo. Selam web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 19-07-2021 20:53:23

19. Bu konu : ” İzlenecek belgeseller aranıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , memo – 384

20. Kars dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . Mrb web sitesi süper ötesi güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 420

21. Selam web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

22. Muğla dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . selamun aleyküm sayfan ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 90

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link