Gölgelerden çağırılan bir belgesel izledim, pedofili hakkındaydı ve hükümetin tüm medyayı nasıl kontrol ettiğiyle ilgili, bu tür konularla ilgilenen başka belgeselleri bilen var mı diye merak ediyordum. (Veya Epstein, pizza kapısı vb. Gibi şeyleri örtün)

Author

9 Comments

1. Hakkari dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 24

2. Çanakkale dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . selamun aleyküm paylaşım vallaha hoşuma gitti, şukuladım , hatice – 464

3. Bitlis dan kimler var. İzlenecek belgeseller aranıyor . Merhabalar siteniz valla dikkatimi çekti, sağolun , banu – 208

4. Tokat merkezden ben emin. Selam herkese web sitesi valla hoşuma gitti, face de paylaştım 21-04-2021 18:09:24

5. Bu konu : ” İzlenecek belgeseller aranıyor ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 268

6. Bu konu : ” İzlenecek belgeseller aranıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 477

7. elif yılmaz Reply

Selam herkese sayfa inanki hayran edici, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link