18 yaşındayım ve özel bir okul tarafından jab almaya zorlandım.

O günün ilerleyen saatlerinde sabah J&J ile sıkışıp kaldım, köpek kadar hastaydım ve akşam yemeği bile yiyemedim.

Şimdi bu aşının işe yaramadığını ve bağışıklık sistemimi tehlikeye attığımı okuyorum. Hangisini yapmak zorunda kaldım.

Bu nasıl doğru? iftira kimdir?

Okulda Nürnberg Duruşmaları hakkında bir şeyler okudum ve bir öğretmene şu anda olup bitenler bağlamında onlar hakkında sordum ve onun yanıtı tarihe bakmıyor muyduk? Kanun olduğunu düşündüğümü söyledim ve o bana kanunların olmadığını, sadece tarafların olduğunu söyledi!

22 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Jab Hastalandı . selamun aleyküm web siteniz vallaha hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 137

2. selamun aleyküm web siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım

3. Amasya merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-08-2021 12:33:29

4. Tunceli merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfa inanki hayran edici, saolun 21-08-2021 12:42:59

5. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

6. Rize dan kimler var. Jab Hastalandı . merhaba arkadaşlar web siten harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , – 284

7. Şırnak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın yeminle hoşuma gitti, teraziye tıkladım 21-08-2021 23:42:12

8. Merhabalar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

9. Selam herkese web siteniz valla hoşuma gitti, facebookta paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Jab Hastalandı ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi cidden iyi, şukuladım , elif yılmaz – 469

11. Adana dan kimler var. Jab Hastalandı . Merhabalar web siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 389

12. Isparta dan kimler var. Jab Hastalandı . Merhabalar web siteniz süper ötesi çok güzel, sağolun , – 224

13. Selam herkese paylaşımın vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım

14. Gaziantep merkezden ben ahmet. Merhabalar web siteniz inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 01-09-2021 09:42:34

15. selam arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım

16. elif yılmaz Reply

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese web siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım 06-09-2021 21:46:46

17. Bu konu : ” Jab Hastalandı ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 412

18. Osmaniye merkezden ben Hasan. Merhaba web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım 12-09-2021 11:21:01

19. Çorum merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siten yeminle hayran edici, saolun 13-09-2021 05:34:18

20. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Jab Hastalandı . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha çok iyi, tebrikler , elif yılmaz – 32

Write A Comment