Jabberlocky

Maskesiz veya eldivensiz bir şeydi

Sonra Gates gibi yalancılar günü ele geçirdi

Tüm dayanıksız, maske verileriydi

Ve futbol annesi öfkelendi ve öfkelendi

“Jabberlock’a dikkat et oğlum!

Isıran kanunlar, öldüren pıhtılar!

Kaçan Jabjab geçişine dikkat edin

Soran meraklı adam! “

Viral fışkırmasını eline aldı;

Uzun zamandır savaştığı düşmanı kırdı –

Öjeni ağacının yanında dinlendi

Adada arkadaşı satın aldı …

Orijinal şiir: “Jabberwocky”, yazan: Lewis Carroll

Author

24 Comments

1. elif yılmaz Reply

selamun aleyküm paylaşım inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım

2. Isparta merkezden ben ahmet. Merhabalar web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 16-05-2021 04:35:39

3. Gürbüz Reply

Nevşehir dan kimler var. Jabberlocky . Slm paylaşımın inanki dikkat çekici, şukuladım , Gürbüz – 453

4. Bu konu : ” Jabberlocky ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , emin – 293

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Jabberlocky ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 174

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jabberlocky ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 299

7. İzmir dan kimler var. Jabberlocky . Selamlar web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , mehmet – 134

8. Konya merkezden ben Aylin. Slm siteniz yeminle hayran edici, saolun 03-06-2021 19:34:36

9. Bu konu : ” Jabberlocky ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden dikkat çekici, şukuladım , emin – 218

10. Bu konu : ” Jabberlocky ” çok güzel. Selam sayfa vallaha güzel, teşekkürler , ali – 289

11. Selamın aleyküm web siten cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım

12. Osmaniye dan kimler var. Jabberlocky . Slm sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 160

13. Gürbüz Reply

Gaziantep dan kimler var. Jabberlocky . Merhaba herkese sayfa valla iyi, saolun , Gürbüz – 43

14. Ağrı dan kimler var. Jabberlocky . Merhaba sayfa gerçekten güzel, sağolun , Hasan – 2

15. Ardahan dan kimler var. Jabberlocky . Mrb sayfanız vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 82

16. Amasya dan kimler var. Jabberlocky . Selam herkese web siten harbiden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 197

17. Ardahan dan kimler var. Jabberlocky . Selam web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 43

18. Erzurum dan kimler var. Jabberlocky . Merhabalar web siteniz yeminle mükemmel, sağolun , – 77

19. Merhaba bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

20. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, saolun

21. Bu konu : ” Jabberlocky ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 182

22. Çankırı merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım 15-07-2021 10:21:30

23. Erzincan dan kimler var. Jabberlocky . Slm bu web sitesi yeminle çok güzel, sağolun , ahmet – 270

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link