Jack Dorsey (Twitter ve Square PoS), Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın Twitter’daki sosyal mesajlaşma platformunu yasakladı. BLM / Antifa’nın şiddet içeren taktiklerini destekleyen birçok Eyalet ve Yerel Yönetim yetkilisinin hesabının Twitter’da kalmasına izin verecek mi?

Sadece zaman gösterecek. Televizyon ağlarının, gazetelerin ve dergilerin sahiplerinin geniş bir sansür uygulama ve içeriklerini haber ve eğlence kılığında kendi favori propaganda biçimlerini dağıtacak şekilde şekillendirme tercihlerini yaptıkları çok uzun zaman önceydi. Şimdi, İnternet’in önde gelen sosyal mesajlaşma platformlarının sahipleri, hemen hemen aynı nedenlerle, hemen hemen aynı seçimleri yapıyorlar.

Birçok ulusun Anayasaları tarafından vaat edilen ifade özgürlüğü ile İnternet mesajlaşma platformlarının, TV ağlarının, gazetelerin ve dergilerin sahipleri arasındaki ebedi çatışmanın önünde ne var?

“Jack Dorsey (Twitter ve Square PoS), Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın Twitter’daki sosyal mesajlaşma platformunu yasakladı. BLM / Antifa’nın şiddet içeren taktiklerini destekleyen birçok Eyalet ve Yerel Yönetim yetkilisinin hesabının Twitter’da kalmasına izin verecek mi?” üzerine 8 yorum

1. Antalya merkezden ben Hasan. Slm siteniz inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım 14-01-2021 20:09:23

2. Ordu dan kimler var. Jack Dorsey (Twitter ve Square PoS), Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın Twitter’daki sosyal mesajlaşma platformunu yasakladı. BLM / Antifa’nın şiddet içeren taktiklerini destekleyen birçok Eyalet ve Yerel Yönetim yetkilisinin hesabının Twitter’da kalmasına izin verecek mi? . merhaba arkadaşlar web siteniz cidden çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 55

3. Bu konu : ” Jack Dorsey (Twitter ve Square PoS), Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın Twitter’daki sosyal mesajlaşma platformunu yasakladı. BLM / Antifa’nın şiddet içeren taktiklerini destekleyen birçok Eyalet ve Yerel Yönetim yetkilisinin hesabının Twitter’da kalmasına izin verecek mi? ” çok güzel. Selam herkese web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 94

4. Osmaniye dan kimler var. Jack Dorsey (Twitter ve Square PoS), Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın Twitter’daki sosyal mesajlaşma platformunu yasakladı. BLM / Antifa’nın şiddet içeren taktiklerini destekleyen birçok Eyalet ve Yerel Yönetim yetkilisinin hesabının Twitter’da kalmasına izin verecek mi? . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , hatice – 280

5. Bu konu : ” Jack Dorsey (Twitter ve Square PoS), Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın Twitter’daki sosyal mesajlaşma platformunu yasakladı. BLM / Antifa’nın şiddet içeren taktiklerini destekleyen birçok Eyalet ve Yerel Yönetim yetkilisinin hesabının Twitter’da kalmasına izin verecek mi? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız cidden hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 145

6. İstanbul dan kimler var. Jack Dorsey (Twitter ve Square PoS), Amerika Birleşik Devletleri Başkanı’nın Twitter’daki sosyal mesajlaşma platformunu yasakladı. BLM / Antifa’nın şiddet içeren taktiklerini destekleyen birçok Eyalet ve Yerel Yönetim yetkilisinin hesabının Twitter’da kalmasına izin verecek mi? . Merhaba herkese siteniz valla ilgi uyandırıcı, tebrikler , – 155

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link