Çin haberleri haftalar önce golf oynarken ‘görüldüğünü’ söylüyor. Yıkıcı haber makaleleri, 12 yaşındaki bir ‘benzeşme’ hakkındaki makaleleri, onun gerçekte doppleganged olduğu ve muhtemelen bir hükümet görevlisinin kendisi gibi davranarak yaptığı aptalca bir fikre halkın fikir birliğini yerleştirmek ve doyurmak için tanıtıyor. Onun kişiliği ccp tho için çok benzersiz, bu yüzden dünyayı kandırmak zor olacak.

Gönderen … ComplexCoast
[comments]

Author

31 Comments

1. Mrb siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

2. Trabzon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-03-2021 07:08:12

3. Niğde merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-03-2021 09:16:36

4. Tunceli merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-03-2021 09:57:32

5. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 136

6. Karabük merkezden ben . Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-03-2021 22:46:37

7. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 303

8. Selam herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 222

10. Selamın aleyküm sayfan harbiden dikkatimi çekti, şukuladım

11. Siirt dan kimler var. Jack Ma asıldı. . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , gaye – 18

12. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 322

13. Kastamonu dan kimler var. Jack Ma asıldı. . Merhaba web sitesi inanki iyi, tebrikler , ali – 33

14. Edirne merkezden ben doruk. Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun 22-04-2021 02:14:15

15. Selamlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

16. Selamlar bu web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, tebrikler

17. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok güzel, face de paylaştım

18. Selam herkese web sitesi cidden mükemmel, twitter da paylaştım

19. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız cidden iyi, şukuladım , ahmet – 476

20. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım

21. Yozgat merkezden ben memo. Selam siteniz ciddiyim iyi, şukuladım 04-07-2021 01:27:44

22. Merhaba web siteniz vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım

23. Giresun merkezden ben ahmet. Merhabalar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 05-07-2021 02:07:57

24. Aksaray merkezden ben gaye. Selam paylaşımın valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 19:01:38

25. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. Selamlar siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , – 439

26. Tekirdağ dan kimler var. Jack Ma asıldı. . Merhaba siten gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , – 432

27. Aydın merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 15-07-2021 12:28:12

28. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. Mrb web sitesi valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ziya – 182

29. Merhaba paylaşımın vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link