Çin haberleri haftalar önce golf oynarken ‘görüldüğünü’ söylüyor. Yıkıcı haber makaleleri, 12 yaşındaki bir ‘benzeşme’ hakkındaki makaleleri, onun gerçekte doppleganged olduğu ve muhtemelen bir hükümet görevlisinin kendisi gibi davranarak yaptığı aptalca bir fikre halkın fikir birliğini yerleştirmek ve doyurmak için tanıtıyor. Onun kişiliği ccp tho için çok benzersiz, bu yüzden dünyayı kandırmak zor olacak.

Gönderen … ComplexCoast
[comments]

Author

13 Comments

1. Mrb siten süper ötesi çok güzel, linkedinde paylaştım

2. Trabzon merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 09-03-2021 07:08:12

3. Niğde merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfan ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-03-2021 09:16:36

4. Tunceli merkezden ben memo. selam arkadaşlar web siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım 09-03-2021 09:57:32

5. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 136

6. Karabük merkezden ben . Mrb web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 14-03-2021 22:46:37

7. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. selamun aleyküm siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 303

8. Selam herkese web siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 222

10. Siirt dan kimler var. Jack Ma asıldı. . Selamın aleyküm web sitesi harbiden çok güzel, face de paylaştım , gaye – 18

11. Bu konu : ” Jack Ma asıldı. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Emine – 322

12. Kastamonu dan kimler var. Jack Ma asıldı. . Merhaba web sitesi inanki iyi, tebrikler , ali – 33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link