Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır.

Ve bunun iyi bir iş olduğuna inanıyorsanız, aslında iyiden çok zarara neden oluyorsunuz.

Pedofilinin konuşma noktasını silahlaştırdılar.

Bu çok gerçek bir problem ama siz aptalların iradeli cehaletiyle, şimdi onu bir histeri gibi gösterdiniz.

Alay edilmek ve itibarsızlaştırılmak için ön plana çıkarılıyor ve siz de ona doğru oynuyorsunuz.

Önce Wayfair, sonra Cuties şimdi bu.

Öğretmenler, yavru izci liderleri, koçlar, aile üyeleri ve rahipler çocukların gerçek olası düşmanı olduklarında çöpleri kavramaktan bahsedin.

Hillary Clinton, Katolik Kilisesi’nin bir bütün olarak istismar ettiği kadar çok çocuğa kişisel olarak tecavüz edip yemek yiyemezdi.

Jerry Sandusky’nin Wayfair’de çocuk kurban satın almasına gerek yoktu.

Cuties, Batı kültüründe genç kızların aşırı cinselleşmesini ve Netflix’in sizi izlemenizi sağlamak için kışkırtıcı “pedofil” pazarlama kampanyasını yürütmesini konu alan bir film.

Şimdi bunun moda bir sözcük olduğunu nasıl bildiklerini görün.

Ve şimdi Jacob Blake’e geri dönüyorum

3 çocuğunun yetişkin annesine parmağını sokan ve “diğer erkeklerle birlikteymişsiniz gibi kokuyor” diyen.

Sizin “pedofili” tecavüzcünüz var.

https://archive.is/YcYRU

“Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır.” üzerine 13 yorum

1. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 03:30:13

2. Uşak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım 07-09-2020 00:20:39

3. Düzce merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 12-09-2020 10:43:35

4. Kars merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:20:33

5. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 04-10-2020 06:03:53

6. Mersin dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Selamlar paylaşımınız harbiden iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 163

7. Rize dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 150

Yorum yapın