Ve bunun iyi bir iş olduğuna inanıyorsanız, aslında iyiden çok zarara neden oluyorsunuz.

Pedofilinin konuşma noktasını silahlaştırdılar.

Bu çok gerçek bir problem ama siz aptalların iradeli cehaletiyle, şimdi onu bir histeri gibi gösterdiniz.

Alay edilmek ve itibarsızlaştırılmak için ön plana çıkarılıyor ve siz de ona doğru oynuyorsunuz.

Önce Wayfair, sonra Cuties şimdi bu.

Öğretmenler, yavru izci liderleri, koçlar, aile üyeleri ve rahipler çocukların gerçek olası düşmanı olduklarında çöpleri kavramaktan bahsedin.

Hillary Clinton, Katolik Kilisesi’nin bir bütün olarak istismar ettiği kadar çok çocuğa kişisel olarak tecavüz edip yemek yiyemezdi.

Jerry Sandusky’nin Wayfair’de çocuk kurban satın almasına gerek yoktu.

Cuties, Batı kültüründe genç kızların aşırı cinselleşmesini ve Netflix’in sizi izlemenizi sağlamak için kışkırtıcı “pedofil” pazarlama kampanyasını yürütmesini konu alan bir film.

Şimdi bunun moda bir sözcük olduğunu nasıl bildiklerini görün.

Ve şimdi Jacob Blake’e geri dönüyorum

3 çocuğunun yetişkin annesine parmağını sokan ve “diğer erkeklerle birlikteymişsiniz gibi kokuyor” diyen.

Sizin “pedofili” tecavüzcünüz var.

https://archive.is/YcYRU

Author

65 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki hayran edici, saolun

2. Erzincan merkezden ben ahmet. Selam herkese siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 03-09-2020 03:30:13

3. selamun aleyküm siten yeminle hoşuma gitti, sağolun

4. Uşak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten iyi, teraziye tıkladım 07-09-2020 00:20:39

5. Düzce merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, teşekkürler 12-09-2020 10:43:35

6. Slm sayfan inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

8. Kars merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki güzel, teşekkürler 02-10-2020 11:20:33

9. Çankırı merkezden ben Emine. Merhaba paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler 04-10-2020 06:03:53

10. Slm paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

11. Mersin dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Selamlar paylaşımınız harbiden iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 163

12. Rize dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 150

13. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Mrb sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 115

14. Batman dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Merhabalar sayfanız harbiden iyi, saolun , gaye – 122

15. Mardin dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Slm web siten yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 297

16. Samsun merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-10-2020 16:31:24

17. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 232

18. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, saolun

19. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Mrb paylaşım gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 325

20. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , Emine – 147

21. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi çok iyi, saolun

22. Giresun merkezden ben Aylin. Selam herkese web siteniz inanılmaz iyi, şukuladım 06-12-2020 14:11:33

23. Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha hayran edici, linkedinde paylaştım

24. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 37

25. Hakkari merkezden ben Aylin. Selamlar sayfan gerçekten hayran bıraktı, sağolun 15-12-2020 22:46:00

26. Karabük dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, teşekkürler , gaye – 107

27. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 193

28. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Hatay dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Merhabalar paylaşım gerçekten iyi, tebrikler , elif yılmaz – 13

30. Ordu dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Selam herkese web siten vallaha güzel, tebrikler , hatice – 388

31. Kırıkkale dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım , banu – 291

32. Ağrı merkezden ben . Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim güzel, şukuladım 03-01-2021 07:44:25

33. İzmir dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Merhabalar web sitesi vallaha mükemmel, şukuladım , Emine – 454

34. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar siten gerçekten güzel, facebookta paylaştım , gaye – 279

35. Artvin merkezden ben doruk. Selam web siten vallaha iyi, face de paylaştım 12-01-2021 00:51:59

36. Kütahya dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Selamlar paylaşımınız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 8

37. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam sayfa cidden iyi, twitter da paylaştım 15-01-2021 02:54:49

38. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Emine – 285

39. Tokat dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Mrb paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler , ziya – 395

40. Kars merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim iyi, sağolun 24-01-2021 17:44:07

41. Kayseri dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, twitter da paylaştım , ali – 199

42. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Slm siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , Hasan – 269

43. Selamlar bu web sitesi yeminle hayran bıraktı, saolun

44. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

45. Batman merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımınız yeminle iyi, face de paylaştım 16-02-2021 08:07:03

46. Gümüşhane merkezden ben Hasan. Slm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 20-02-2021 08:22:04

47. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamlar web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler 10-03-2021 22:40:23

48. Rize merkezden ben Hasan. Selam herkese siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 11-03-2021 13:15:35

49. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 18-03-2021 00:48:00

50. Malatya dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Slm bu web sitesi harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , ziya – 231

51. Adana dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 4

52. Batman merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, tebrikler 07-04-2021 06:11:36

53. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , memo – 39

54. Karabük dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . selam arkadaşlar sayfanız yeminle güzel, twitter da paylaştım , memo – 427

55. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım , gaye – 483

56. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Mrb paylaşım vallaha hayran bıraktı, saolun , elif yılmaz – 368

57. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım

58. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Selam web siten inanki güzel, sağolun , Aylin – 204

59. Mersin dan kimler var. Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. . Selam herkese sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, şukuladım , gaye – 63

60. Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Selamlar web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 137

61. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Jacob Blake’in 14 yaşında bir çocuğa tecavüz etmesi, seni bir “Pizzagate” salağı gibi gösterecek sahte bir haber psikopatıdır. ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 85

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link