Ana akım medyada yer almasına rağmen hiçbir işlem yapılmadı, bu adam henüz mahkemeye gitmedi. Bu reşit olmayan çocukların 3’ü de hiç sormadığını belirttikten sonra 18 yaşında olduklarını söylediklerini ve onlardan 1’i 16 yaşında olduğunu söyledikten sonra bile hala resim istediğini söyleyen açık bir yalandır. Dürüst olmak gerekirse iğrenç ve bence James bir skandala her karıştığında sadece kendi yolunu kıpırdatabileceğini düşünüyor. 1 kez bir kaza, 2 kez bir tesadüf, ancak 3 kez bir kalıptır. James, profillerinden biri açıkça ifade ettiğinde bile yaşlarının kaç olduğunu bilmediğini iddia ediyor. Kimsenin “görmemek” için bu kadar kör olabileceğini sanmıyorum. Özür videosu mu? Bu korkunç. Yaptığı her şeyi çok temelde kabul ediyor, yaşlarını bilmediğini söylüyor ve kendini sorumlu tuttuğunu söylüyor. Temelde, “kendini sorumlu tuttuğunu” söyleyerek, yırtıcı olduğu için insanları ona üzmeye çalışıyor. Eğer gerçekten öyleyse, o zaman teslim olması gerekir çünkü 22 yaşındaki bir çocuk 16 yaşındaki çocuklarla konuşmamalı ve çıplaklar gönderip istememelidir. Morphe’un onu düşürmemiş olması iğrenç. Başladıkları bazı tartışmalar için diğer ünlüleri düşürdüler, ancak bir avcı olmasına rağmen James’i bırakmayacaklar mı? Tabii ki çok fazla tepki aldılar ve hatta makyaj hattının reklamını bıraktılar ve araştıracaklarını belirttiler. Bununla birlikte, makyajını bu güne kadar çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz. Morphe belli ki onu para yüzünden düşürmeyecek. Hepsi para için.

Author

33 Comments

1. Selamlar sayfa ciddiyim güzel, sosyal medyada paylaştım

2. Selam herkese sayfan yeminle hayran bıraktı, şukuladım

3. Ağrı merkezden ben gaye. selamun aleyküm siten valla güzel, teraziye tıkladım 15-04-2021 19:11:03

4. Manisa dan kimler var. James Charles hapishanede çürümeli . Selam paylaşımın vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 121

5. Adana dan kimler var. James Charles hapishanede çürümeli . merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 420

6. Selamlar web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun

7. Bu konu : ” James Charles hapishanede çürümeli ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 81

8. Bu konu : ” James Charles hapishanede çürümeli ” çok güzel. Selam web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 415

9. Selamlar web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

10. Bu konu : ” James Charles hapishanede çürümeli ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 269

11. Bartın merkezden ben memo. Merhabalar bu web sitesi valla iyi, sosyal medyada paylaştım 06-05-2021 22:01:46

12. Bu konu : ” James Charles hapishanede çürümeli ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, tebrikler , mehmet – 144

13. Bu konu : ” James Charles hapishanede çürümeli ” çok güzel. Mrb siten cidden hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 377

14. Merhaba siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım

15. merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

16. Aksaray dan kimler var. James Charles hapishanede çürümeli . Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 416

17. Selamlar web siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

18. Adıyaman merkezden ben . Mrb paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 05-06-2021 23:50:04

19. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım 14-06-2021 07:26:03

21. Bu konu : ” James Charles hapishanede çürümeli ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , – 309

22. Merhaba paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Bu konu : ” James Charles hapishanede çürümeli ” çok güzel. Selam siteniz yeminle çok iyi, şukuladım , banu – 12

24. selam arkadaşlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

25. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

26. Aydın merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 13-07-2021 08:52:28

27. Artvin merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, şukuladım 15-07-2021 11:07:23

28. Tokat merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok güzel, tebrikler 20-07-2021 16:43:54

29. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link