Batman film çekimi hakkında iyi bir bilgi arıyorum. Bütün hikaye ilgimi çekti, onu ilk gördüğümden beri anlatıyı sorguladım. Sonra onun gerçekten zeki olduğunu ve babasının iyi bir matematikçi falan olduğunu öğrenmeye geldin. Sanırım babası bankalar için faiz oranlarını falan yazdı?

Bir süredir sadece iyi bilgi arıyordum.

…MrJamakz tarafından gönderildi
[comments]

Author

27 Comments

1. selamun aleyküm sayfan yeminle hoşuma gitti, teşekkürler

2. selam arkadaşlar siten yeminle mükemmel, face de paylaştım

3. Selam paylaşımınız inanki dikkat çekici, linkedinde paylaştım

4. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, şukuladım

5. Diyarbakır merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım 14-08-2021 18:25:14

6. Zonguldak dan kimler var. James Holmes ile ilgili güzel videolar . Selamlar sayfanız inan ki güzel, twitter da paylaştım , hatice – 30

7. Aydın merkezden ben banu. Mrb paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-08-2021 20:37:48

8. selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, sağolun

9. Bitlis merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-08-2021 01:15:28

10. İstanbul dan kimler var. James Holmes ile ilgili güzel videolar . Merhaba herkese web sitesi valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 40

11. Yozgat merkezden ben ahmet. Selam sayfa yeminle iyi, linkedinde paylaştım 18-08-2021 04:43:11

12. Merhaba paylaşımınız vallaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım

13. Bu konu : ” James Holmes ile ilgili güzel videolar ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha hoşuma gitti, saolun , emin – 417

14. Amasya dan kimler var. James Holmes ile ilgili güzel videolar . Mrb sayfa inanki hoşuma gitti, şukuladım , memo – 18

15. Kilis merkezden ben . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım 27-08-2021 03:20:21

16. selam arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Kilis dan kimler var. James Holmes ile ilgili güzel videolar . selam arkadaşlar sayfa inan ki çok iyi, tebrikler , – 463

18. Mardin merkezden ben ahmet. Merhaba web siten inanki iyi, face de paylaştım 07-09-2021 01:15:29

19. İzmir dan kimler var. James Holmes ile ilgili güzel videolar . Merhaba siten harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 274

20. Uşak dan kimler var. James Holmes ile ilgili güzel videolar . selamun aleyküm sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 44

21. Bu konu : ” James Holmes ile ilgili güzel videolar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden dikkat çekici, facebookta paylaştım , banu – 106

22. Trabzon merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-09-2021 17:42:54

23. Bayburt merkezden ben ziya. Merhaba paylaşımınız inanki güzel, linkedinde paylaştım 26-09-2021 12:42:07

Write A Comment