Bir düşünün, Tayvan’dan Sibirya’ya uzanan bir ada; Tek hükümet ve tek ırk altında mı işgal edildi? Birinci dünya ülkesi mi? Neredeyse hiç doğal kaynağa sahip olmamasına rağmen! Bu görünüşe göre ABD, Çin, Moğolistan, Rusya, Fransa, İngiltere, “Avustralya”, Hindistan, Hollanda ve Yeni Zelanda ile baş başa kaldı. İKİ KEZ nükleer bomba atan ve 5 yıl sonra uygun şekilde normal rad seviyelerine dönen bir ülke mi? ANIME TITTIES yüzünden azalan doğum oranına sahip bir yer !? Evet, tamam kardeşim .. SHEEPLE’I Uyan, Japonya sadece Tayvanlı, Güney Koreli ve Rus (Pedofil) Küreselci Bankacılar arasında, devasa zenginliklerini ve yozlaşmışlıklarını barındıracak 13 gaddarlıktan uygun bir rıza yaşına sahip bir vergi cennetine sahip olmak için bir kara para aklama planıdır. Çin Karikatürleri. Amerikalıların “Barış” adına masum Çinli sivillere iki nükleer bomba attığını örtbas etmekten bahsetmiyorum bile.

Author

10 Comments

1. Ordu merkezden ben hatice. Merhabalar sayfa inanki güzel, teşekkürler 28-02-2021 08:00:54

2. Bolu dan kimler var. Japonya gerçek değil. . selam arkadaşlar sayfanız valla hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Hasan – 301

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Japonya gerçek değil. ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 364

4. selam arkadaşlar web siteniz cidden güzel, twitter da paylaştım

5. Zonguldak dan kimler var. Japonya gerçek değil. . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , banu – 274

6. selamun aleyküm sayfa inanki çok güzel, şukuladım

7. Aksaray dan kimler var. Japonya gerçek değil. . Selamlar sayfan inanki dikkatimi çekti, tebrikler , doruk – 92

8. Bu konu : ” Japonya gerçek değil. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 280

9. Bursa merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın valla mükemmel, linkedinde paylaştım 07-04-2021 07:58:28

10. Şırnak dan kimler var. Japonya gerçek değil. . Selam sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 229

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link