JAPONYA için televizyonda bir grup reklam fark ettim …. bunun nesi var?

ABD televizyonunda, Japonya bakanlıklarının sponsorluğunda / ödediği birkaç reklam fark ettim …. Japonya’nın, Japonya’yı Amerikan halkına olumlu bir şekilde yansıtmaya çalışan Amerikan kablolu reklamlarını satın almasının nedeni nedir? Bunu daha önce hiç görmedim

“JAPONYA için televizyonda bir grup reklam fark ettim …. bunun nesi var?” üzerine 16 yorum

1. Bu konu : ” JAPONYA için televizyonda bir grup reklam fark ettim …. bunun nesi var? ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 170

2. Bu konu : ” JAPONYA için televizyonda bir grup reklam fark ettim …. bunun nesi var? ” çok güzel. Mrb web siteniz cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 244

3. Bu konu : ” JAPONYA için televizyonda bir grup reklam fark ettim …. bunun nesi var? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten vallaha güzel, sağolun , Aylin – 296

4. Hakkari dan kimler var. JAPONYA için televizyonda bir grup reklam fark ettim …. bunun nesi var? . Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 14

5. Tokat merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler 31-12-2020 23:29:03

6. Gümüşhane merkezden ben ali. Slm web siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-01-2021 02:23:25

7. Kocaeli merkezden ben ziya. Mrb sayfanız süper ötesi güzel, teşekkürler 07-01-2021 02:37:40

8. Bu konu : ” JAPONYA için televizyonda bir grup reklam fark ettim …. bunun nesi var? ” çok güzel. Selam web siten cidden dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 385

9. Bu konu : ” JAPONYA için televizyonda bir grup reklam fark ettim …. bunun nesi var? ” çok güzel. Selamın aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 192

10. Muş dan kimler var. JAPONYA için televizyonda bir grup reklam fark ettim …. bunun nesi var? . Selam herkese web siten inanılmaz çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 23

11. Erzincan merkezden ben ali. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 01-02-2021 03:16:28

12. Iğdır merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden iyi, sağolun 08-02-2021 07:05:52

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link