Devralma Teorisini varsayarsak, şimdi büyük bir aşı dönüşünün gerçekleşmesini bekliyorum. Eylül ortasında orduya verilen görevden önce, Trump ordusunu gerçekten seviyor.

Ve aslında birçoklarını şaşırtacak şekilde sağ ve sol kaynaklardan gelecek. Oyunun bu noktasında pek çok kişi Vatanseverlere Döndü.

17 Comments

1. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, tebrikler

2. Selamın aleyküm siteniz valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

3. Bu konu : ” Japonya, “yabancı madde” tespit ettikten sonra Moderna’nın miyokardit üretimini askıya aldı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , banu – 113

4. Kocaeli merkezden ben ali. Merhaba paylaşım vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler 26-08-2021 12:52:13

5. Tunceli dan kimler var. Japonya, “yabancı madde” tespit ettikten sonra Moderna’nın miyokardit üretimini askıya aldı. . merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ziya – 53

6. Selam herkese paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Hakkari dan kimler var. Japonya, “yabancı madde” tespit ettikten sonra Moderna’nın miyokardit üretimini askıya aldı. . Selamlar siteniz inan ki güzel, twitter da paylaştım , Emine – 300

8. Kırşehir dan kimler var. Japonya, “yabancı madde” tespit ettikten sonra Moderna’nın miyokardit üretimini askıya aldı. . Merhaba web siten inanki hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 470

9. Bu konu : ” Japonya, “yabancı madde” tespit ettikten sonra Moderna’nın miyokardit üretimini askıya aldı. ” çok güzel. Selamlar siten cidden çok hoşuma gitti, şukuladım , Emine – 321

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Japonya, “yabancı madde” tespit ettikten sonra Moderna’nın miyokardit üretimini askıya aldı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, şukuladım , elif yılmaz – 182

11. Tekirdağ dan kimler var. Japonya, “yabancı madde” tespit ettikten sonra Moderna’nın miyokardit üretimini askıya aldı. . Slm paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , Aylin – 247

12. Merhaba herkese paylaşım gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım

13. Adıyaman dan kimler var. Japonya, “yabancı madde” tespit ettikten sonra Moderna’nın miyokardit üretimini askıya aldı. . Merhaba web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , – 115

14. Bu konu : ” Japonya, “yabancı madde” tespit ettikten sonra Moderna’nın miyokardit üretimini askıya aldı. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 38

15. Kırşehir merkezden ben emin. Merhabalar siteniz cidden hayran edici, teraziye tıkladım 24-09-2021 16:41:06

Write A Comment