Kategoriler
Genel

Japonya'ya seyahat etmem gerekir mi? İki hafta içinde gidiyorum ve dürüst olmak gerekirse davalar hızla artmadı ve virüs muhtemelen haberlerin ortaya çıkardığı kadar büyük bir anlaşma değil. Bence bu kötü bir borsa için bir bahane.

Demek istediğim, burada gerçekten kimse var mı veya onunla tanışan var mı?

Bu bir virüstür, yoğun bir nefes alma ve yüksek ateşiniz yoksa ve kalp atış hızınız 120'nin üzerindeyse hastaneye gitmeyin. Kelimenin tam anlamıyla 99,3 yüksek ateş değildir, 101'dir. Hastanedeki herkese bulaşmayın. Bu bir virüs, size tamiflu veya antibiyotik veremezler. Eğer septik iseniz, sıvı ve destekleyici oksijen verebilirler, ancak dürüst olmak gerekirse sadece evde kal ve karantinaya al

Bu virüsü Grip'ten daha kötü yapan şeyin ne olduğuna dair bir kanıt olmadığında herkesin neden bu konuda tersine döndüğünü anlamıyorum. Organları nasıl etkiler.

“Japonya'ya seyahat etmem gerekir mi? İki hafta içinde gidiyorum ve dürüst olmak gerekirse davalar hızla artmadı ve virüs muhtemelen haberlerin ortaya çıkardığı kadar büyük bir anlaşma değil. Bence bu kötü bir borsa için bir bahane.” için 10 yanıt

Kırklareli merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız yeminle hayran bıraktı, sağolun 04-03-2020 18:30:38

Van merkezden ben doruk. Mrb sayfa cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-03-2020 02:34:10

Zonguldak merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan cidden mükemmel, sağolun 09-03-2020 11:48:31

Ağrı merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız valla mükemmel, twitter da paylaştım 17-03-2020 07:25:23

Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese paylaşımınız cidden mükemmel, face de paylaştım 25-03-2020 20:59:08

Antalya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, teşekkürler 31-03-2020 11:21:45

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir