Bu yüzden bazı yeni kulaklıklar aldım (Jay Z tarafından icat edildi), ancak diğer kulaklıklardan (hatta gerçekten ucuz olanlardan) farklı olarak, telefonunuzda ne kadar pil gücü kaldığını söyleyen küçük bir simge parlamıyor.

Bu, özel kulaklıklarımla çalışmak için tasarlanmış bir uygulama olduğunu öğrenene kadar beni gerçekten umutsuzluğa düşürdü ve bu da ne kadar pil gücünüz kaldığını size bildirecek (bunu görmek için aslında bir düğmeye basmanız gerekse de, her zaman uygun olmayan telefon).

Mesele şu ki, uygulamanın yapmanıza izin verdiği tek şey bu. Bası, tizi değiştiremezsiniz veya herhangi bir efekt veya herhangi bir şey ekleyemezsiniz.

Belli ki burada biraz yılan gibi bir şeyler oluyor.

Jay Z’nin uzunca bir süredir kulaklıkları zorladığının farkındayım, ancak ne zamandır bizi gözetlemek için uygulamaları kullanıyor? Uygulamayı insanların telefonlarına göz atmak için kullanıyor ve ardından bu gizli bilgiyi sosyal açıdan son derece alakalı olan kayıtlar oluşturmak için kullanıyor ve kendisini kültürel zeitgeist’in yeterince adil bir temsilcisi olarak resmetiyorsa, oldukça iyi kayıtlar yapıyor.

Ama bir gün bu bilgiyi kötülük için kullanmayacağını nereden bileceğiz?

24 Comments

1. Bu konu : ” Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 323

2. Selam sayfan inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden ” çok güzel. Selam bu web sitesi harbiden hayran edici, tebrikler , Hasan – 65

4. Selam herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

5. Mrb paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler

6. Samsun dan kimler var. Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden . Slm paylaşımın harbiden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 471

7. Samsun dan kimler var. Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden . Selamlar web siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , emin – 461

8. Bu konu : ” Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 254

9. Muş dan kimler var. Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden . Mrb sayfanız gerçekten hayran edici, saolun , ahmet – 326

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 67

11. Kars merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-06-2021 06:36:42

12. Van merkezden ben hatice. Selamlar siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun 03-06-2021 14:06:40

13. Kocaeli merkezden ben . Merhaba web siten inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 04-06-2021 14:26:32

14. Ardahan dan kimler var. Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden . Merhaba herkese sayfan ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , mehmet – 137

15. Niğde dan kimler var. Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden . Merhaba herkese web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun , hatice – 361

16. Erzincan dan kimler var. Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden . Merhaba herkese sayfanız ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 419

17. Kars dan kimler var. Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden . Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ziya – 182

18. Bu konu : ” Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden ” çok güzel. Selam herkese siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 361

19. Kastamonu dan kimler var. Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 418

20. Rize merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler 11-07-2021 04:34:50

21. Bolu dan kimler var. Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden . Merhaba siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , hatice – 480

22. Niğde merkezden ben . Selam siteniz harbiden hayran edici, teşekkürler 15-07-2021 10:05:26

23. Bu konu : ” Jay Z ne yapıyor? İlluminati’de mi yoksa bir şekilde Yeni Dünya Düzeni için zorlamaya mı çalışıyor? Neden ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım , gaye – 313

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link