Ve evet, o eski Alien Abductee Throwaway hesaplarından bahsediyorum. Bu insanların yaptığı hiçbir şey eğlence için değil. Hepsi para için. Ve eğer temas ortaya çıkarsa, Blue Origins gibi özel bir Uzay şirketi aracılığıyla olacaktı. Hükümet aracılığıyla değil.

35 Comments

1. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz valla hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 497

2. Selamlar web siteniz cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

3. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Selam paylaşımınız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , doruk – 393

4. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , hatice – 477

5. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, şukuladım , ali – 2

6. Aksaray dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 480

7. Bitlis dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . Selam paylaşımın vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , doruk – 282

8. Kırıkkale merkezden ben . Slm siteniz yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 23-07-2021 04:59:42

9. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 320

10. Siirt dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . Selamlar sayfanız gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 295

11. İstanbul dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . Selam herkese web siten cidden iyi, sağolun , hatice – 82

12. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Merhaba web siten vallaha billaha çok güzel, saolun , Aylin – 206

13. Çanakkale dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . Selamlar sayfanız inanki çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 44

14. Isparta dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . Merhaba paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 208

15. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki hoşuma gitti, teşekkürler , Hasan – 190

16. Şırnak merkezden ben . Mrb web siteniz ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım 27-07-2021 16:30:55

17. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, teşekkürler , hatice – 155

18. Samsun dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . Selam web siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ziya – 68

19. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 353

20. Muş dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . Mrb sayfanız harbiden hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 188

21. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 425

22. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 10-08-2021 17:45:30

23. Selam herkese web sitesi harbiden çok güzel, sağolun

24. Aksaray merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok güzel, şukuladım 11-08-2021 07:09:58

25. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. selamun aleyküm siten gerçekten güzel, sosyal medyada paylaştım , emin – 282

26. Şırnak dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . Selamın aleyküm siten inan ki hoşuma gitti, saolun , banu – 354

27. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 447

28. Osmaniye merkezden ben emin. Selamlar paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler 24-08-2021 17:26:51

29. Şırnak dan kimler var. Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim iyi, face de paylaştım , ahmet – 185

30. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , memo – 144

31. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 13

32. Bu konu : ” Jeff Bezos temastan bir gün sonra Uzaya gidiyor! Tesadüf? sanmıyorum. ” çok güzel. Mrb paylaşımın harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 229

33. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Selam herkese bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler 16-09-2021 22:31:36

Write A Comment