Üçüncü Dünya Savaşı, çok az kişinin hayatta kaldığı, benzeri olmayan bir savaş olacak. Tüm zenginler, savaşı sürdürmek için uzaya uçuşlarını güvence altına alırken, orta ve alt sınıf dünya çapındaki patlamadan ve ardından hayatta kalma ve bitki örtüsü eksikliğinden ölecek. Nüfusun %90’ı yok ediliyor. Tüm teknolojimiz emek ihtiyacını azaltacak, zenginlere hizmet edecek. Tohumlar, et ve su da korunacaktır.

…ForTheLoveOfRomance_ tarafından gönderildi
[comments]

32 Comments

1. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 366

2. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 68

3. Selam sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler

4. Selamlar web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım

5. Van dan kimler var. Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için . selamun aleyküm web siten harbiden dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 415

6. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 293

7. Giresun dan kimler var. Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için . selam arkadaşlar paylaşım inanki dikkat çekici, tebrikler , ziya – 274

8. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. Slm siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , banu – 70

9. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. Selam paylaşımın gerçekten hayran edici, teşekkürler , – 404

10. Malatya dan kimler var. Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için . Slm siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 248

11. Gümüşhane merkezden ben hatice. selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden mükemmel, face de paylaştım 26-06-2021 05:40:33

12. elif yılmaz Reply

Ardahan dan kimler var. Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için . Selam siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 315

13. Rize dan kimler var. Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için . Selamlar paylaşım süper ötesi çok iyi, teşekkürler , gaye – 64

14. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 219

15. elif yılmaz Reply

Erzurum merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımın harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım 01-07-2021 19:20:56

16. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba bu web sitesi inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 03-07-2021 13:34:15

17. Sakarya merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 14-07-2021 04:05:29

18. Bayburt dan kimler var. Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için . Selamlar web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 361

19. Gürbüz Reply

Merhaba web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım

20. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, şukuladım

21. Sivas dan kimler var. Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için . Slm web sitesi vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 189

22. Tunceli merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 28-07-2021 18:59:11

23. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için . Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Gürbüz – 464

24. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan yeminle iyi, teşekkürler , ali – 426

25. elif yılmaz Reply

Kırklareli dan kimler var. Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için . merhaba arkadaşlar siteniz inanki dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 8

26. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi inan ki hayran edici, sağolun , ziya – 102

27. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. Merhaba sayfan harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ali – 372

28. Osmaniye merkezden ben mehmet. Mrb paylaşımınız inan ki çok güzel, tebrikler 01-09-2021 20:23:32

29. Sinop merkezden ben . Selam siteniz inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2021 15:20:02

30. Bu konu : ” Jeff Bezos uzaya gidiyor. Günümüz Nuh’un Sanatı, ancak Üçüncü Dünya Savaşı için ” çok güzel. Slm sayfan gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 15

Write A Comment