Onun vefat─▒n─▒ yeni duydum ve son on y─▒ld─▒r dini olarak dinlemedi─čim bu adam i├žin kesinlikle yan─▒mday─▒m.

Burada ba┼čka ├žok s─▒k─▒ Jeff hayranlar─▒ var m─▒?

Onun ├Âl├╝m├╝yle ilgili herhangi bir teori var m─▒?

Migrenleri, hedeflenen bir birey olarak bana ├žok ┼č├╝pheli: /

Ve o gen├žti …

Author

22 Comments

1. merhaba arkada┼člar sayfan cidden ├žok ho┼čuma gitti, te┼čekk├╝rler

2. Bu konu : ” Jeff C ­čÖü ” ├žok g├╝zel. Selam web siteniz yeminle dikkat ├žekici, face de payla┼čt─▒m , memo – 44

3. Burdur merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi vallaha dikkat ├žekici, tebrikler 27-12-2020 12:42:48

4. Bilecik merkezden ben ali. selam arkada┼člar web sitesi ciddiyim g├╝zel, twitter da payla┼čt─▒m 28-12-2020 14:27:42

5. Nev┼čehir dan kimler var. Jeff C ­čÖü . Merhaba bu web sitesi cidden hayran b─▒rakt─▒, te┼čekk├╝rler , Hasan – 121

6. Mu─čla merkezden ben banu. selamun aleyk├╝m payla┼č─▒m─▒n vallaha billaha ilgi uyand─▒r─▒c─▒, sa─čolun 30-12-2020 21:58:35

7. G├╝rb├╝z Reply

├çank─▒r─▒ merkezden ben G├╝rb├╝z. Slm siteniz s├╝per ├Âtesi iyi, sa─čolun 07-01-2021 02:32:10

8. Van dan kimler var. Jeff C ­čÖü . Selam herkese web siteniz inan─▒lmaz ├žok ho┼čuma gitti, te┼čekk├╝rler , ali – 412

9. Bu konu : ” Jeff C ­čÖü ” ├žok g├╝zel. Merhaba herkese web sitesi s├╝per ├Âtesi g├╝zel, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum , mehmet – 392

10. Eski┼čehir merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten inan ki ho┼čuma gitti, sosyal medyada payla┼čt─▒m 18-01-2021 20:20:58

11. K─▒rklareli dan kimler var. Jeff C ­čÖü . merhaba arkada┼člar sayfa ger├žekten m├╝kemmel, teraziye t─▒klad─▒m , emin – 118

12. Afyon dan kimler var. Jeff C ­čÖü . Selam sayfan valla ├žok iyi, linkedinde payla┼čt─▒m , doruk – 283

13. Antalya dan kimler var. Jeff C ­čÖü . Slm sayfan ger├žekten hayran b─▒rakt─▒, twitter da payla┼čt─▒m , Aylin – 491

14. Bu konu : ” Jeff C ­čÖü ” ├žok g├╝zel. Merhaba herkese siteniz ciddiyim hayran edici, sosyal medyada payla┼čt─▒m , emin – 212

15. Bu konu : ” Jeff C ­čÖü ” ├žok g├╝zel. Selam─▒n aleyk├╝m siteniz s├╝per ├Âtesi ├žok g├╝zel, sosyal medyada payla┼čt─▒m , hatice – 118

16. Tunceli merkezden ben banu. Selamlar web sitesi inanki ├žok iyi, teraziye t─▒klad─▒m 03-03-2021 10:04:03

17. Hatay merkezden ben doruk. Selam herkese siteniz inan ki hayran edici, teraziye t─▒klad─▒m 11-03-2021 10:35:58

18. Samsun dan kimler var. Jeff C ­čÖü . Merhabalar payla┼č─▒m─▒n valla dikkat ├žekici, twitter da payla┼čt─▒m , hatice – 198

19. Erzincan dan kimler var. Jeff C ­čÖü . Selam herkese web siteniz ger├žekten ├žok ho┼čuma gitti, te┼čekk├╝rler , Emine – 101

20. Erzincan dan kimler var. Jeff C ­čÖü . Merhaba herkese payla┼č─▒m─▒n─▒z vallaha billaha ├žok ho┼čuma gitti, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum , memo – 307

21. Karab├╝k dan kimler var. Jeff C ­čÖü . Merhabalar web sitesi valla ho┼čuma gitti, twitter da payla┼čt─▒m , ali – 132

22. Bayburt dan kimler var. Jeff C ­čÖü . Selam─▒n aleyk├╝m sayfan vallaha billaha dikkat ├žekici, payla┼č─▒mlar─▒n devam─▒n─▒ bekliyorum , mehmet – 435

Write A Comment

L├╝tfen Payla┼č─▒n !

close-link