Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine

Yayın Direktörü Jeffrey A. Tucker, American Institute for Economic Research. Kilitlemelerin covid-19’un yayılmasını önlemede etkili olduğu fikrini desteklemek için üretilen kanıt eksikliğini vurgulayan birçok materyal yayınlıyorlar. Bunlar muazzam ve benzeri görülmemiş önlemler ve şimdi dünya çapında pandemiyle mücadelede ne kadar etkili girişimlerimizi incelemek için neredeyse bir yıllık veriye sahip olduğumuza göre, bu önlemlerin etkili ve orantılı olup olmadığını tartışmanın doğru olduğunu düşünüyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=I2eGToUesmI&feature=youtu.be

… JHAMBFP tarafından gönderildi
[comments]

“Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine” üzerine 25 yorum

1. Bu konu : ” Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , banu – 103

2. Bu konu : ” Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine ” çok güzel. Merhaba web siteniz valla çok iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 396

3. Manisa dan kimler var. Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 458

4. Bingöl dan kimler var. Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine . Merhaba paylaşımın gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 477

5. Mardin dan kimler var. Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine . Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, tebrikler , mehmet – 450

6. Muş dan kimler var. Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine . Selam herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım , ali – 298

7. Kırklareli merkezden ben . selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, şukuladım 06-12-2020 16:10:41

8. Bu konu : ” Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 407

9. Bu konu : ” Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 25

10. Malatya dan kimler var. Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 189

11. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese web siteniz inanki iyi, teraziye tıkladım 25-12-2020 08:40:44

12. Bu konu : ” Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine ” çok güzel. Merhaba siten ciddiyim dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 178

13. Bilecik dan kimler var. Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine . Merhaba herkese paylaşım cidden iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 446

14. Bu konu : ” Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok güzel, tebrikler , hatice – 380

15. Ardahan dan kimler var. Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine . merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 469

16. Kastamonu merkezden ben banu. Selam herkese sayfan ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 11-01-2021 19:30:06

17. Nevşehir dan kimler var. Jeffrey A. Tucker, Covid, Lockdown Skepticism ve Sürü Bağışıklığı üzerine . merhaba arkadaşlar web siteniz inanki güzel, face de paylaştım , – 372

18. Kayseri merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm siten valla çok güzel, şukuladım 17-01-2021 11:32:33

19. Diyarbakır merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun 08-02-2021 14:32:08

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link