Jeffrey Epstein Kendini Öldürdü.

*** İNDİRMEDEN ÖNCE LÜTFEN OKUYUN *** Epstein son iradesini 2 gün önce 8 Ağustos’ta imzaladı, avukatlarının planlarını önceden bildiğine ve işlerini düzene koymasına yardımcı olduğuna inanıyorum. 23 Temmuz intihar girişiminin dürtüsel olduğunu ve Epstein ve avukatlarının Will’ini dikkatle tartışmaları ve intiharlarını planlamaları için çözdüklerini düşünüyorum, bu planların 9 Ağustos Cuma günü hücre arkadaşının hücresinden çıkarılmasını sağlayarak bu planların onlara ulaşmış olabileceğini düşünüyorum. intiharının yolu. Bence gardiyanların davranışı karmaşık değildi ama beceriksizdi, Epstein ve avukatları gardiyanların personel sayımı yapmadığını ya da refah kontrolleri yapmadığını biliyorlardı, MCC, New York’taki sistemik başarısızlıkların farkındaydılar. Yetkililerin muhtemelen Epstein’ın intiharından önceki son birkaç hafta boyunca avukatlarına, tanıştıkları odaya, 6 saat veya daha fazla bir süre boyunca delilleri bulunmuyor. Ayrıca, 1953 Vakfında Virgin Adaları’ndaki açık denizde kurbanlarının ulaşamayacağı 577 Millon $ ‘lık parayı da Will’e bakmalısınız. Ancak, davalarını Epstein’ın ortak komplocularına karşı bırakmayı kabul ederlerse telafi edilebilirler, bu akıllıca tasarlanmış bir rüşvettir. Ancak Will’e itiraz edilebilir, eğer intihar ettiği kanıtlanırsa ya da avukatları intiharını azaltmada etik olarak davranmazlar. Cinayet olduğunu iddia etmek, Ghislaine Maxwell ve diğerlerinin suçlarından kaçmasına yardımcı olur.

Bu, kısmi bir damla eksik asılı idi, öne eğildi ve vücut ağırlığının çoğu boynuna uygulandı, serbestçe asılmadı. Bağ, boyuna dikti, öne doğru eğilirken yatağın metal çerçevesindeki deliklerden birine bağlandı. Bağ işaretinin hangi açı olacağını düşünüyorsunuz? Evet, boyuna dik, açılı değil. Benzer şekilde, Epstein yırtık battaniye bağını başının üzerine değil yatağa bağladı. İşte Yamasaki ve arkadaşları (2009), NSFW / grafik uyarısındaki bir intihar fotoğrafı: https://imgur.com/V7H7iu0

Asılı durumda karnına yalan söyleyerek. 73 yaşında bir adam bir ağacın yanında ölü bulundu. Yüzü kapalı yatıyordu. Boynu, ağacın dal çatalına tutturulmuş bir sarma kayışı ile asıldı ve yerden yaklaşık 30 cm idi. Ligatür boynun etrafında yaklaşık 2/3 kez koştu ve asılı tip açık döngü formuydu. Serviksin sol tarafında boyun ağaca dokundu ve bağ işareti kulak kepçesinde kaldı. Boynun sağ tarafında, ligatür işareti mandibula açısından kulak kepçesinin 5 cm arkasında bir pozisyonda kaldı.

Hyoid kemiğe gelince, hyoid ve kıkırdak yaşla kırılgan hale gelir. Yaşlı intihar kurbanları arasında kısmi / eksik damlasız asılılarda birden fazla kemik ve kıkırdak kırığı bulmak yaygındır. Epstein 66 yaşındaydı. Simonsen (1980), hiçbir asma tipinin damla tipinde olmadığı ve 50’sinin eksik asma olduğu (Epstein gibi) 80 asılı vakayı şahsen inceledi. Buldu % 64 veya % 31 hyoid ve / veya hyoid kıkırdaklarında kırık vardı, kırıklar yaşlı bireylerde çok daha yaygındı. Frekans kırıklarındaki fark düğüm / ligatürün pozisyonuna, çenenin altına veya yana bağlıdır. Kırıklar yaşlı yetişkinlerde daha yaygındı (Epstein 66 idi), ancak gençlerde çok nadir olan Simonsen, hyoid kırığı olan 25 yaşın altında hiç kimseyi bulamadı (makalesi, incelediği yaşlı yetişkinlerin büyük oranı nedeniyle yardımcı oldu). Ve Zátopková ve ark. (2018) laringgohyoid kırıklarının (hyoidi mandibulaya bağlayan tiroid kıkırdağının kırığı) eksik asılı vakalarda çok yaygın olduğunu bulmuşlardır: Tam süspansiyon grubunda larengoyoid kırık insidansı % 75.7 (111 olgunun 84’ü), tamamlanmamış süspansiyon grubundaki insidans ise % 67.2 (67 vakanın 45’i). Bu nedenle hyoid kırıkları bulmak olağandışı değildi. Ayrıca, Michael Baden’e güvenmeyin, Epstein’ın kardeşi tarafından 2. otopsiyi yürütmesi için para ödendi, 8 Ağustos İradesini korumak için cinayet iddia etmek / ima etmek Epstein ile ilişkili olanların yararınadır. Eğer Will geçersiz kılınırsa, Epstein’ın kurbanları tazminat alabilir ve başkalarına adalet getirebilir. Şu anda mülklerine karşı davalarını bırakmak zorundalar, bu koruma Ghislaine Maxwell’e kadar uzanıyor gibi görünüyor. Bu bir rüşvet. Şahsen Epstein’ın avukatlarının intihar etme niyetini bildiğine ve işlerini düzene koymasına yardımcı olduğuna inanıyorum. Bu ciddi bir endişe, bu yüzden avukatları intihar etmediğini ima ediyor hatta iddia ediyor.

Referans:

Simonsen, J., 1988. Asılmaya bağlı boğulmada boyun yapılarında pato-anatomik bulgular: 80 olgunun araştırılması. Adli tıp uluslararası, 38(1-2), s.83-91.

Zátopková, L., Janik, M., Urbanová, P., Mottlová, J. ve Hejna, P., 2018. İntihar sarkmasında laringgohyoid kırıkları: güncellenmiş gözden geçirme ve kritik değerlendirme ile prospektif otopsi çalışması. Adli tıp uluslararası, 290, s. 70-84.

Not: Gövde tamamen askıya alınmışsa asılı bir Tamamlama, ancak gövdenin bir kısmı yere değiyorsa Tamamlanmamıştır.

Ve değer için, Epstein’ın intihar gecesi 9 Güney’de görevde olan iki gardiyan Tova Noel ve Michael Thomas’a karşı iddianame.

https://www.justice.gov/usao-sdny/press-release/file/1218466/download

SHU, hapishane memurunun masasının bulunduğu merkezi bir ortak alana sahiptir. Ortak alan ve ortak alanı SHU’nun çıkışına / girişine bağlayan koridordan video görüntüleri çekildi. Ortak alan, her biri 8 hapishane hücresi içeren 6 katmana bağlanır, her katman sadece Thomas ve Noel’in anahtarları olan bir kapının arkasında kilitlenir. Epstein’ın Tier kapısının video izleme görüntüleri, kimsenin bütün gece girmediğini veya ayrılmadığını, kapının kapalı kaldığını gösterdi. İddianamede, gardiyan masasının, Seviyesine kilitli kapının yanında, Epstein’ın hücresine sadece 15 metre mesafede olduğu belirtiliyor. Görüntüleri, gardiyanların seyir defterini tahrif ettiğini, internette sörf yapıp uyuduğunu gösterdi. Bir başkasının onu nasıl öldürdüğünü hayal etmek biraz zor. Bir olasılık hücresidir ve katmanındaki bir diğeri bütün gece açık bırakılmıştır (veya katilin Epstein’ın hücresinin anahtarları vardı), katil hücresini terk etti ve / Epstein’ın hücresine girdi, onu boğarak hücresine geri döndü. Mahkumun hücresini kilitleyen, içeriden kilitlenemez. İddianame, kapıların 1. kattaki kontrol odasından kontrol edildiğini söylüyor, hangi kapılardan bahsettiğinden tam olarak emin değilim, belki de SHU’nun tek kapısı veya SHU’nun ve Katmanların kapıları. Belki de tüm kapılar, hücreler de. Güvenlik nedeniyle, bir hücre kapısı açılırsa bir ışığın ortaya çıkacağından şüpheleniyorum. Noel ve Thomas’ın filme aldığı bir kamera, sabah 6.30’da kahvaltı ile geldiklerinde Epstein’ın Seviyesini açtı, alarmı birkaç dakika sonra kaldırdı. Cinayetler hücre kapısını kilitlemek zorunda kalacaklardı. Mevcut video görüntüleri bunu ekarte edebilir. Epstein’ın katmanında da mahkumlar vardı, kimse katil o gece hücresinden çıktığını görmemişti. Bill Mersey o gece Epstein’ın kadrosunda olduğunu iddia etti ve Epstein’ın o gece battaniyeye battığını duyduğunu iddia etti. Seviye’nin kapısı sağlam bir kapıdır, gardiyanlar muhtemelen bu sesi kapının yanlarından duyamazlardı. İki gardiyanın davasının geçen Mart ayında başlaması gerekiyordu, ancak NYC’deki COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. Sonunda piyasaya sürüleceğini umduğumuz mevcut video görüntülerini görmek çok ilginç olacak.

“Epstein ayrıca, SHU’nun ortak bölgelerindeki memurun masasına en yakın hücreye atandı, bu da hücreden yaklaşık 15 metre uzakta.” – sayfa 7.

“MM dahili video gözetim sisteminden gelen video netleştiğinden, Noel ve Subay-1 saat 16’da sayım yapmadılar” – sayfa 8. (Not, memur Tova Noel en az 14: 00’dan 6.30’a, en az 14.5 vardiyalı çalıştı saatler).

“SHU’nun dahili video gözetim sistemi tarafından onaylandığı gibi, Noel ve Thomas saat 12 sayısını gerçekleştirmediler” – sayfa 10.

“SHU’nun dahili video gözetim sistemi tarafından onaylandığı üzere, Noel ve Thomas sabah 3 veya akşam 5 kurumsal sayılarını gerçekleştirmediler” – sayfa 10.

Diyerek şöyle devam etti: “Bu iki memurun dışında, video gözetimi ile onaylandığı gibi, hiç kimse SHU’ya girmedi, kimse gece boyunca sayım veya mermi yapmadı ve kimse Epstein’ın yerleştirildiği katmana girmedi.” – sayfa 12.

“Jeffrey Epstein Kendini Öldürdü.” üzerine 23 yorum

1. Erzincan merkezden ben gaye. Selam sayfanız ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 01-07-2020 00:39:18

2. Kırıkkale merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten ciddiyim hoşuma gitti, face de paylaştım 01-07-2020 04:34:26

3. Yalova merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler 04-07-2020 06:29:32

4. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfa valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2020 19:09:57

5. Ağrı merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-08-2020 11:56:46

6. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımınız cidden iyi, twitter da paylaştım 03-09-2020 22:00:54

7. Afyon merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, saolun 27-09-2020 14:18:24

8. Trabzon merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 11:25:54

9. Artvin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:46:49

10. Burdur dan kimler var. Jeffrey Epstein Kendini Öldürdü. . Merhaba herkese paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, saolun , hatice – 366

11. Kahramanmaraş dan kimler var. Jeffrey Epstein Kendini Öldürdü. . Selamın aleyküm siten inanki güzel, facebookta paylaştım , ahmet – 466

12. Bu konu : ” Jeffrey Epstein Kendini Öldürdü. ” çok güzel. Selam herkese web siten valla güzel, face de paylaştım , banu – 23

Yorum yapın