Jeffrey Epstein + Maxwells ile İran-Kontra ve diğer silah kaçakçılığı, terörizm, kara para aklama, organize suç, CIA ve İsrail ile bağlantılı kötü şöhretli Bank of Credit and Commerce International (BCCI) arasında bilinen doğrudan bir bağlantı var mı? Körfez ülkeleri (özellikle Suudiler ve Emiratlar)?

Bunun hakkında bilgi edinmenin ve daha derine inmenin önemli olacağını düşünün.

Author

20 Comments

1. Batman merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 30-12-2020 14:12:52

2. Merhaba paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, saolun

3. Bu konu : ” Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? ” çok güzel. Slm sayfa inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 379

4. Selam herkese sayfan cidden dikkatimi çekti, teşekkürler

5. Bu konu : ” Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? ” çok güzel. Mrb sayfa ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 276

6. Sakarya merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 23-01-2021 07:25:20

7. Van dan kimler var. Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? . Merhaba web siteniz valla güzel, face de paylaştım , emin – 398

8. Gaziantep dan kimler var. Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Emine – 18

9. Nevşehir dan kimler var. Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? . Slm paylaşımın gerçekten mükemmel, tebrikler , ali – 138

10. Zonguldak merkezden ben memo. Slm paylaşımın gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 19-02-2021 20:54:20

11. Çankırı merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım 23-02-2021 01:51:54

12. Van dan kimler var. Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? . Selam sayfa inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 396

13. selam arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, sağolun

14. Erzincan dan kimler var. Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? . Mrb siten cidden hayran bıraktı, şukuladım , Aylin – 7

15. Bu konu : ” Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Aylin – 406

16. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Kütahya dan kimler var. Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? . Slm web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım , mehmet – 102

19. Çanakkale merkezden ben Emine. Merhabalar web siten inan ki çok iyi, saolun 08-04-2021 17:29:48

20. Amasya dan kimler var. Jeffrey Epstein / Maxwells ve BCCI? . Slm paylaşım inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 236

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link