Kategoriler
Genel

Jeffrey Epstein öldü mü? Şüphelerim var.

Tamam, bu yüzden çılgınca görünmek istemiyorum, bu çok balık bulduğum şeylere dayanan SADECE spekülasyonları.

Epstein’ın vücudu hakkında konuşalım. Epstein’ın cesedinin fotoğrafını kim çekti? Neden tüm vücudunu örtmediler ve sağlık görevlileri diğer ölü bedenleri bulduğunda genellikle yaptıkları gibi yüzleşmediler. Ayrıca, HİÇBİR ZAMAN ASLA bize insanların ölü bedenlerini göstermezler. Bunun ne zaman olduğunu duydun mu? Epstein gibi zengin ve saygın bir insanı bile bize düzenli sivil organlarını göstermiyorlar.

Epstein ne zaman hapse gireceği zaman, HERKES öldürüleceğinden şüpheleniyordu. Vücudunun bir fotoğrafının bize gösterilmesi tesadüf değil mi? Sanki bize herkesi susturmak için öldüğünü kanıtlamak istiyorlardı. Herkesin spekülasyon yapacağını biliyorlardı, bu yüzden bize bilerek vücudunu gösterdiğini hissediyorum, böylece onun öldüğünü düşünürüz.

Ama yine vurgulamak zorundayım. FOTOĞRAFI KİM YAPIYOR? o fotoğrafı kim çekti oh bedeni alınıyor?

Epstein’ın ölü tbh olduğuna inanmıyorum. Bize vücudunu göstermeleri çok tesadüf. Biri beni deli etmeden önce tekrarlıyorum. BU SADECE BİR TEORİDİR.

“Jeffrey Epstein öldü mü? Şüphelerim var.” için 9 yanıt

Şanlıurfa merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran edici, teraziye tıkladım 06-07-2020 01:54:56

Adana merkezden ben gaye. Selamlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 26-07-2020 10:15:55

Kırşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım cidden dikkat çekici, sağolun 03-08-2020 05:28:27

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir