Jeffrey Epstein’ın adasına, mülküne, ölümünden beri milyarlarca dolarına ne olur? Meşru Oğul / kızı olduğunu iddia eden sıfır çocuk duydum.

Ne yazık ki sadece çocuklar Epstein tarafından tecavüze uğradığını iddia ederek öne çıkıyor. Piç kurusu, çocuğu yoksa, o devasa suiistimal evinden geçen kadın ve çocuklarla cehennem gibi kısır olmalıydı ki bu şimdi satılık mı? Bu kadar kaşar kim alıyor?!?

“Jeffrey Epstein’ın adasına, mülküne, ölümünden beri milyarlarca dolarına ne olur? Meşru Oğul / kızı olduğunu iddia eden sıfır çocuk duydum.” üzerine 20 yorum

1. Aydın merkezden ben Emine. Selamlar paylaşım valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-08-2020 04:59:50

2. Sivas merkezden ben ziya. Merhabalar siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 24-08-2020 08:39:41

3. Tekirdağ merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, şukuladım 08-09-2020 16:14:30

4. Konya merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 08-09-2020 16:57:15

5. Bu konu : ” Jeffrey Epstein’ın adasına, mülküne, ölümünden beri milyarlarca dolarına ne olur? Meşru Oğul / kızı olduğunu iddia eden sıfır çocuk duydum. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, face de paylaştım , hatice – 111

6. Tunceli dan kimler var. Jeffrey Epstein’ın adasına, mülküne, ölümünden beri milyarlarca dolarına ne olur? Meşru Oğul / kızı olduğunu iddia eden sıfır çocuk duydum. . Selam siteniz valla ilgi uyandırıcı, saolun , mehmet – 445

Yorum yapın