Kategoriler
Genel

Jeffrey Epstein’ın gizemli parası: Les Wexner onun bilinen tek müşterisi (bu süre zarfında The Limited / Victoria’s Secret Warehouse’da çalıştım ve bu gerçekten bir Deep Rabbit deliği)

SS: Her şeyden önce … hepsi hafızadan ve kesin istihdam tarihlerimi doğrulamak için bir Sosyal Güvenlik baskısı almam gerekecekti. Bunu özellikle hatırlıyorum: The Limited’de sezonluk birkaç yıl boyunca geçici bir ajans aracılığıyla çalıştım ve bir yıl işe alınmaya karar verdim. 1997’de Noel zamanı civarındaydı (bu tarihten% 100 emin değil ama çok yakın) ve Victoria’s Secret’ta yardım etmek için bazı gönüllülere ihtiyaçları vardı ya da belki Lane Bryant’dı. Şey, Noel zamanı civarındaydı ve bize kafeteryada ücretsiz bir yemek verdi ve kafeteryada bir arp üzerinde ‘Cennete Merdiven’ oynayan bu genç bayan vardı çünkü temiz oldu.

Ve bu tam olarak emin olmadığım kısım … O sırada bölgede yürüyen takım elbiseli üç adam vardı ve bence Epstein bunlardan biriydi. ‘Hatlardan’ birini çalıştıran kızlardan biriyle konuştuğumu ve Ukrayna’dan geldiğini hatırladığımı hatırlıyorum.

Columbus, Ohio’daki Sınırlı Kompleks hakkında o kadar tuhaf bir gerçek değil … Bir binadan diğerine giden konveyör bantları ile tünellerle bağlanıyor. Düzenli çalışanların bu tünellerden aşağı inmelerine izin verilmez … sadece güvenlik ve tüneller golf arabaları için 2 yönlü trafiği barındıracak kadar geniştir. Bu binalar milyonlarca dolar değerinde otomatik konveyör altyapısı ile doludur. Bu kompleks gizli bir ‘üs’ ya da yeraltı sığınağı için de uygun olacaktır. Gelip giden birçok kamyonla kim bilir?

Bir arkadaşımdan uzun zaman önce duyduğumu hatırladığım bir diğer şey de Les Wexner’ın bir sığınaklı bir evin ‘Kalesi’ne sahip olmasıydı.

https://www.vox.com/the-goods/2019/7/10/20689134/jeffrey-epstein-les-wexner-l-brands-victoria-secret-limited

“Jeffrey Epstein’ın gizemli parası: Les Wexner onun bilinen tek müşterisi (bu süre zarfında The Limited / Victoria’s Secret Warehouse’da çalıştım ve bu gerçekten bir Deep Rabbit deliği)” için 19 yanıt

Aydın merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi inanki hayran edici, twitter da paylaştım 19-04-2020 10:57:17

Konya merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz yeminle güzel, facebookta paylaştım 20-04-2020 11:01:45

Bingöl merkezden ben ahmet. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, şukuladım 22-04-2020 22:08:22

Ordu merkezden ben banu. Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım 23-04-2020 04:52:39

Muş merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha hayran edici, sağolun 03-05-2020 15:40:21

Bitlis merkezden ben Aylin. selamun aleyküm siten inanki mükemmel, teşekkürler 03-05-2020 15:41:40

Rize merkezden ben doruk. Slm web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 22-05-2020 09:26:03

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir