Jeffrey Toobin olayı gerçekleştiğinde medyayı kasıp kavurdu. Bazılarımız merak etti”Bu bir dikkat dağınıklığı mı?

Daha sonra yeniden işe alınıp alınmayacağının bu soruya cevap verebileceğini düşündük. 8 ay sonra yeniden işe alındı:

https://www.cnn.com/2021/06/10/media/jeffrey-toobin-returns-cnn/index.html

SORULAR:

1. yaptığı eylem dikkatini başka bir şeyden uzaklaştırmak o anda oluyor? Öyleyse ne olmuş? (~19 Ekim 2020)

2. onun eylemi bir Zoom’u tanıtmak için ücretli dublör? (Bununla ilgili her makale Zoom’dan bahsediyor ve hikayesi her yerde.)

3. İşyerinizde bir Zoom toplantısında mastürbasyon yaparken yakalandıysanız, yeniden işe alınır mısın?

Onu yeniden işe alma konusunda şüpheli bir şey var. Aklıma gelen tek “normal” açıklama, varlığının başlangıçta nepotik olduğu. Hunter Biden’ı bu işe sokmak istemiyorum ama adam kayırmacılık, insanların çoğumuzdan tamamen farklı kurallarla yaşamasına izin veriyor.

32 Comments

1. Ağrı merkezden ben ali. Merhaba sayfa vallaha güzel, şukuladım 21-08-2021 01:08:40

2. Bolu merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten ciddiyim mükemmel, sağolun 21-08-2021 01:09:20

3. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

4. Selam herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

5. Bu konu : ” Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı ” çok güzel. Mrb siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 24

6. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 272

7. Yalova dan kimler var. Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı . selamun aleyküm web siten süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 108

8. Selamın aleyküm web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. Bursa dan kimler var. Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı . Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 42

10. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, sağolun

11. Ordu merkezden ben ali. Selam sayfanız cidden hoşuma gitti, sağolun 21-08-2021 03:44:08

12. Karaman dan kimler var. Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı . Selam bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , hatice – 159

13. Bu konu : ” Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 10

14. Osmaniye dan kimler var. Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı . Slm siten vallaha hoşuma gitti, sağolun , gaye – 111

15. Bu konu : ” Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 500

16. Selamlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

17. Elazığ merkezden ben ahmet. Slm paylaşım vallaha güzel, face de paylaştım 26-08-2021 04:32:41

18. Rize merkezden ben emin. Selam sayfa inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 26-08-2021 12:28:34

19. Niğde merkezden ben . Merhaba herkese sayfa gerçekten güzel, teşekkürler 26-08-2021 20:35:52

20. Bu konu : ” Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran edici, saolun , doruk – 142

21. Selam sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

22. Yozgat merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 08-09-2021 15:30:26

23. Bu konu : ” Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki iyi, saolun , Aylin – 7

24. Osmaniye merkezden ben emin. Mrb sayfan vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 11-09-2021 23:07:52

25. Adıyaman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 13-09-2021 00:21:57

26. Bu konu : ” Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı ” çok güzel. Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , banu – 411

27. Tekirdağ merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız valla hoşuma gitti, tebrikler 17-09-2021 12:35:26

28. Diyarbakır dan kimler var. Jeffrey Toobin, CNN Zoom videosunda vücuduna lunapark gibi davrandıktan sonra yeniden işe alındı. Paralı . Slm sayfan yeminle hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 474

Write A Comment