12/21 / 2012’den hemen önce dünyamızın sona erdiği karanlık düşüncesine kapıldım. Bu konudaki daha birçok insanla birlikte, sembolizm ve gizli topluluklar üzerinde çalışmakla meşgul oldum. İnsanların tarihine bakarak saatler harcıyordum; Bir zamanlar bizim yaptığımız gibi gelişen eski kayıp medeniyetler ve neredeyse% 100 olduğundan emin olduğum diğer birçok şey. Ama ne kadar inanmak istesem de öğrendiklerim konusunda mantıklı olmalıyım.

Olup biten her şeye yardım edemem ama büyük bir şeyin olacağını düşünüyorum. Ya önümüzdeki birkaç ay içinde ya da önümüzdeki birkaç yıl içinde. Hollywood’da garip tesadüfler oldu, çok varlıklı kuruluşlar hızla uzay yolculuğunu artırıyor. Demek istediğim, Elon Musk kelimenin tam anlamıyla yüzlerce insanı taşıyabilecek bir uzay gemisi inşa ediyor ve şimdi Bezos da aynısını yapıyor. Neden şimdi? Ricky Gervais’in yakında hepimizin öleceğini söylemesi, çoğu insanın iddia ettiği bir klişeden çok daha fazlası gibi geldi. Listedeki insan sayısı göz önüne alındığında şaşırtıcı olan pedofili ile suçlanan politikacılar ve ünlüler. Görünüşe göre kamera önüne adım atan herkes pedofil … Bu şaşırtıcı görünüyor, sanki bu hikayede daha fazlası var gibi. Bu uçuş günlüğü nereden geldi?

Benim sonucum:

ufukta uygarlığımız için yakın bir tehdit var. Uzay cismi ile çarpışma ya da güneşle bir şey, idk. Yüksek teknoloji ürünü teleskopların birçoğunun yok edilmesi veya kapatılması bana garip geliyor.

Ya derin sığınaklarla ya da uzay yolculuğuyla insanlığı hayatta tutmanın bir yolu olacağını biliyoruz. Bu listedeki seçkinler, her şey söylenip yapılmadan hemen önce saklanacak olanlardır. Bir “kovuşturma” olup olmayacağını bekliyordum ve eğer öyleyse, bu onların saklanmasına yol açan olayları ortaya koyacak. Hepimiz toplumumuzun kıyamet hakkındaki gerçeği kaldıramayacağını ve gerçeği öğrenirsek kaçış yollarını mahvedeceğimizi biliyoruz. Medyanın zihin kontrolü yoluyla başkanlık seçimleri, covid ve sivil huzursuzluktan daha iyi bir dikkat dağıtıcı olabilir mi?

Her neyse, havalandırmam gerekiyordu. Söyleyecek çok şeyim var ama belki siz ona bir şeyler katabilirsiniz veya bana dürüst fikrinizi söyleyebilirsiniz.

Author

64 Comments

1. Manisa merkezden ben Emine. Selam siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 22:00:26

2. Tokat merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 23:06:19

3. Kocaeli merkezden ben gaye. Mrb sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 10:58:17

4. Mrb paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun

5. Amasya merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-09-2020 10:58:39

6. Selamın aleyküm sayfa valla iyi, twitter da paylaştım

7. Edirne merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun 24-09-2020 19:26:39

8. Sinop merkezden ben gaye. selam arkadaşlar bu web sitesi valla dikkatimi çekti, saolun 27-09-2020 16:48:28

9. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun

10. Giresun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 16-10-2020 18:17:19

11. Selamlar siten yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

12. Çanakkale dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, tebrikler , Hasan – 482

13. Selamlar web sitesi gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

14. Amasya merkezden ben ali. Mrb web sitesi inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 01-11-2020 13:04:48

15. Uşak merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımınız süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 04-11-2020 02:48:04

16. Manisa merkezden ben banu. Merhaba herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-11-2020 10:35:51

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , banu – 346

18. Bu konu : ” Jeffrey’nin seçkinler listesi ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok güzel, şukuladım , ali – 139

19. Edirne dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Selam bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım , hatice – 252

20. Selam herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

21. Rize dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Merhabalar web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 235

22. Çankırı merkezden ben mehmet. Slm web siteniz valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:08:54

23. Bilecik merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 08-12-2020 19:05:22

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jeffrey’nin seçkinler listesi ” çok güzel. Selamlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 494

25. Ardahan merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok güzel, saolun 20-12-2020 19:07:38

26. Bu konu : ” Jeffrey’nin seçkinler listesi ” çok güzel. Merhaba sayfan gerçekten çok iyi, teşekkürler , ali – 149

27. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, saolun

28. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 10-01-2021 09:00:39

29. Selam paylaşım harbiden iyi, facebookta paylaştım

30. Gürbüz Reply

Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Kırşehir merkezden ben . Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 18-01-2021 16:21:31

32. Bu konu : ” Jeffrey’nin seçkinler listesi ” çok güzel. Merhabalar sayfa valla iyi, sağolun , – 250

33. Kahramanmaraş dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 477

34. Slm web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler

35. Edirne dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Selamlar paylaşımın süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 340

36. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Jeffrey’nin seçkinler listesi ” çok güzel. Slm web siten cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 177

37. Giresun dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Selamlar sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 264

38. Gürbüz Reply

Kırklareli dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Merhaba bu web sitesi harbiden çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 493

39. Bu konu : ” Jeffrey’nin seçkinler listesi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , ziya – 71

40. Kilis merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun 20-02-2021 07:32:35

41. Selamlar web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

42. Mardin dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Selam herkese paylaşımın vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 354

43. Gürbüz Reply

Merhaba web sitesi inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

44. Bu konu : ” Jeffrey’nin seçkinler listesi ” çok güzel. Selam web siten ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 71

45. İzmir dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 99

46. Kilis merkezden ben ziya. Merhaba web sitesi yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 31-03-2021 10:16:51

47. Kars dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Merhaba herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , ali – 121

48. Gürbüz Reply

İzmir dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 347

49. Konya dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Merhaba siteniz vallaha billaha çok iyi, saolun , Emine – 67

50. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden güzel, saolun

51. Slm paylaşımınız süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım

52. Bu konu : ” Jeffrey’nin seçkinler listesi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , emin – 11

53. Ağrı dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 145

54. Kayseri dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , ziya – 19

55. Bu konu : ” Jeffrey’nin seçkinler listesi ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle iyi, sağolun , Aylin – 417

56. Konya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım valla çok güzel, teşekkürler 29-05-2021 05:35:21

57. Karaman merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan vallaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 09-06-2021 16:40:05

58. Isparta merkezden ben ziya. Selamlar sayfa süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-06-2021 01:08:16

59. Isparta merkezden ben gaye. Slm web siten süper ötesi mükemmel, facebookta paylaştım 22-06-2021 23:07:00

60. Nevşehir dan kimler var. Jeffrey’nin seçkinler listesi . Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 322

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link