Jeffrey’nin seçkinler listesi

12/21 / 2012’den hemen önce dünyamızın sona erdiği karanlık düşüncesine kapıldım. Bu konudaki daha birçok insanla birlikte, sembolizm ve gizli topluluklar üzerinde çalışmakla meşgul oldum. İnsanların tarihine bakarak saatler harcıyordum; Bir zamanlar bizim yaptığımız gibi gelişen eski kayıp medeniyetler ve neredeyse% 100 olduğundan emin olduğum diğer birçok şey. Ama ne kadar inanmak istesem de öğrendiklerim konusunda mantıklı olmalıyım.

Olup biten her şeye yardım edemem ama büyük bir şeyin olacağını düşünüyorum. Ya önümüzdeki birkaç ay içinde ya da önümüzdeki birkaç yıl içinde. Hollywood’da garip tesadüfler oldu, çok varlıklı kuruluşlar hızla uzay yolculuğunu artırıyor. Demek istediğim, Elon Musk kelimenin tam anlamıyla yüzlerce insanı taşıyabilecek bir uzay gemisi inşa ediyor ve şimdi Bezos da aynısını yapıyor. Neden şimdi? Ricky Gervais’in yakında hepimizin öleceğini söylemesi, çoğu insanın iddia ettiği bir klişeden çok daha fazlası gibi geldi. Listedeki insan sayısı göz önüne alındığında şaşırtıcı olan pedofili ile suçlanan politikacılar ve ünlüler. Görünüşe göre kamera önüne adım atan herkes pedofil … Bu şaşırtıcı görünüyor, sanki bu hikayede daha fazlası var gibi. Bu uçuş günlüğü nereden geldi?

Benim sonucum:

ufukta uygarlığımız için yakın bir tehdit var. Uzay cismi ile çarpışma ya da güneşle bir şey, idk. Yüksek teknoloji ürünü teleskopların birçoğunun yok edilmesi veya kapatılması bana garip geliyor.

Ya derin sığınaklarla ya da uzay yolculuğuyla insanlığı hayatta tutmanın bir yolu olacağını biliyoruz. Bu listedeki seçkinler, her şey söylenip yapılmadan hemen önce saklanacak olanlardır. Bir “kovuşturma” olup olmayacağını bekliyordum ve eğer öyleyse, bu onların saklanmasına yol açan olayları ortaya koyacak. Hepimiz toplumumuzun kıyamet hakkındaki gerçeği kaldıramayacağını ve gerçeği öğrenirsek kaçış yollarını mahvedeceğimizi biliyoruz. Medyanın zihin kontrolü yoluyla başkanlık seçimleri, covid ve sivil huzursuzluktan daha iyi bir dikkat dağıtıcı olabilir mi?

Her neyse, havalandırmam gerekiyordu. Söyleyecek çok şeyim var ama belki siz ona bir şeyler katabilirsiniz veya bana dürüst fikrinizi söyleyebilirsiniz.

“Jeffrey’nin seçkinler listesi” üzerine 13 yorum

1. Manisa merkezden ben Emine. Selam siteniz ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 22:00:26

2. Tokat merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok güzel, sosyal medyada paylaştım 21-09-2020 23:06:19

3. Kocaeli merkezden ben gaye. Mrb sayfan inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-09-2020 10:58:17

4. Amasya merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 23-09-2020 10:58:39

5. Edirne merkezden ben banu. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun 24-09-2020 19:26:39

6. Giresun merkezden ben hatice. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 16-10-2020 18:17:19

Yorum yapın