Jet motorları sahte mi?

Yaklaşık 4-5 yıl önce, jet motorlarının gerçekten jet yakıtı kullanmadığı, oksijenle çalışmadığı ya da tuhaf bir şey olduğu şeklindeki heyecanlı bir teoriyi hatırladım … Bunu hatırladığımda otomatik olarak buraya yazdım. “Nükleer bombalar sahtedir” teorisini ilk fark ettiğimde aynı sıralarda dolaşıyordu .. ancak denizyıldızının “uzayda nükleer denemeleri yaparken” düz dünya kubbesi gökkubbesinden bir delik açmaya çalıştıklarına inanıyorum .. Hatta bazı savaş başlıklarına titanyum burun konileri taktıklarını okudum gibi, delme girişiminde (nükleer bir bunker-buster gibi) .. üzgünüm bu birden fazla teori ile bir cümleye dönüştü … siyasetten biraz kopuş , öjenik ve kıyamet .. bazı yorumları dört gözle bekliyorum.

“Jet motorları sahte mi?” üzerine 10 yorum

1. Burdur dan kimler var. Jet motorları sahte mi? . Merhabalar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , memo – 443

2. Bu konu : ” Jet motorları sahte mi? ” çok güzel. Merhabalar siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , gaye – 135

3. Kırıkkale dan kimler var. Jet motorları sahte mi? . Merhabalar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 469

4. Sakarya dan kimler var. Jet motorları sahte mi? . merhaba arkadaşlar sayfan inanki iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 283

5. Mardin dan kimler var. Jet motorları sahte mi? . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , Gürbüz – 403

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link