JFK’nin onlarca yıldır hırpalandığını biliyorum ve zaman geçtikçe daha fazlasını öğrenebiliriz. Belki.

Ama burada ‘Sigara İçen Silah’ı gören var mı? Bir soğuk vaka uzmanı onu alır ve rezonansa girer. Onun ikinci dereceden kanıtı:

Bir cıvata hareketinin herhangi bir doğrulukla 5.6 saniyede 3 kez ateşlenmesine imkan yok

Lee Harvey sadece iki kez ateş etti

Sokakta insanlar korkak kokuyordu – 15 knot rüzgarla altı kat ateşlenen bir silahtan

Gizli Servis neredeyse anında yeniden düzenlendi

Çok daha fazlası, ama kısacası (belgeyi izlemek istemiyorsanız) bir hata yapan Gizli Servisti ve komplo, LHO’nun başarısız girişimine tepki göstererek kendi detayının yanlışlıkla onu dışarı çıkarmasıydı.

Bu artık kimsenin umurunda mı?

Author

23 Comments

1. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz çok güzel, teşekkürler

2. Bu konu : ” JFK – makul bir komplo teorisi ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 339

3. Mrb web sitesi cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

4. Bu konu : ” JFK – makul bir komplo teorisi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın cidden mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 2

5. Selamlar sayfanız valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Bu konu : ” JFK – makul bir komplo teorisi ” çok güzel. Selam herkese siteniz cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , Aylin – 460

7. Bu konu : ” JFK – makul bir komplo teorisi ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , banu – 416

8. Selam herkese paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Niğde dan kimler var. JFK – makul bir komplo teorisi . Selamın aleyküm sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 308

10. Bu konu : ” JFK – makul bir komplo teorisi ” çok güzel. Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım , gaye – 132

11. Bursa dan kimler var. JFK – makul bir komplo teorisi . Slm siteniz vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım , banu – 481

12. Bu konu : ” JFK – makul bir komplo teorisi ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 471

13. Ağrı dan kimler var. JFK – makul bir komplo teorisi . selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok güzel, linkedinde paylaştım , mehmet – 384

14. Osmaniye merkezden ben ali. Mrb siten inan ki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 31-08-2021 19:30:43

15. Şırnak merkezden ben doruk. Slm siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 01-09-2021 14:35:51

16. Kastamonu dan kimler var. JFK – makul bir komplo teorisi . Selamlar sayfan vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , hatice – 383

17. Artvin merkezden ben emin. Mrb web sitesi cidden çok güzel, tebrikler 07-09-2021 02:03:38

18. Bu konu : ” JFK – makul bir komplo teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 373

19. Balıkesir dan kimler var. JFK – makul bir komplo teorisi . merhaba arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, tebrikler , ziya – 339

20. Adıyaman merkezden ben ali. Mrb sayfanız süper ötesi hayran edici, saolun 10-09-2021 16:28:16

21. Kilis dan kimler var. JFK – makul bir komplo teorisi . Mrb sayfanız valla güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 385

22. Bu konu : ” JFK – makul bir komplo teorisi ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten harbiden mükemmel, sağolun , doruk – 421

23. Sinop dan kimler var. JFK – makul bir komplo teorisi . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 44

Write A Comment