Selam,

Şu anda JFK’nin suikastının bir komplonun parçası olup olmadığına dair bir tarih ödevi için bir Deneme yazıyorum ve “Bu bir komplonun parçasıydı” bakış açısını seçtim. Bunun bir komplonun parçası olduğuna inanmıyorum ama bir komplo hakkında yazmak çok daha eğlenceli. “İki tetikçi / Grassy Knoll teorisi” ni seçtim.

Orada herhangi birinin kullanabileceğim yarı uygulanabilir bir kanıtı olup olmadığını ve varsa, birinin kaynağı bağlayıp bağlayamayacağını veya beni doğru yöne yönlendirip yönlendiremeyeceğini merak ediyordum. Tercihen, bu makaleye damgasını vurduğum ve başarılı olmak istediğim için kanıtlar aslında oldukça fazla kanıta dayanacaktır. Ayrıca, lütfen gerçek kanıtı çok az olan veya hiç olmayan teoriler önermeyin.

Teşekkürler.

Author

9 Comments

1. Balıkesir dan kimler var. JFK suikastı hakkında soru . Merhabalar sayfa inanılmaz hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 213

2. Kayseri dan kimler var. JFK suikastı hakkında soru . Slm siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 218

3. Bartın dan kimler var. JFK suikastı hakkında soru . Merhaba herkese siten vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 149

4. Bilecik dan kimler var. JFK suikastı hakkında soru . Merhabalar web siten vallaha hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 224

5. Mersin merkezden ben . merhaba arkadaşlar paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2021 11:02:39

6. Kırklareli dan kimler var. JFK suikastı hakkında soru . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 82

7. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, şukuladım

8. Hatay dan kimler var. JFK suikastı hakkında soru . Mrb paylaşımın süper ötesi mükemmel, şukuladım , ahmet – 492

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link