https://youtu.be/eG9i7d8yfKQ

Jim Carey gerçeği mi söylemeye çalışıyor? Bohem Korusu’na gönderme yapıyor, Her şeyi gören gözle alay ediyor. Yorumlardaki biri gülme parçasını eklediklerini söyledi ama bu doğrulanabilir değil, ayrıca Jim Careys Girlfriend de 11 ay sonra intihardan öldü ve sadece bir gerçeği dile getirerek hiçbir şey çıkarmadı. Allah o kızların ruhunu şad etsin. RIP Bayan Beyaz

38 Comments

1. Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım , hatice – 259

2. Sakarya merkezden ben ahmet. Slm paylaşım vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-05-2021 18:09:06

3. Osmaniye dan kimler var. Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 72

4. Hakkari dan kimler var. Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? . selam arkadaşlar siten valla ilgi uyandırıcı, sağolun , – 287

5. Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. Selamlar web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , gaye – 22

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 140

7. Selamlar paylaşım cidden çok güzel, facebookta paylaştım

8. Çanakkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 02-06-2021 03:54:13

9. Gaziantep dan kimler var. Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? . selamun aleyküm web sitesi cidden hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 8

10. Antalya dan kimler var. Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? . Slm paylaşım süper ötesi çok güzel, saolun , hatice – 310

11. Tokat dan kimler var. Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? . Selam herkese paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sağolun , banu – 98

12. Rize merkezden ben ahmet. Mrb bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun 05-06-2021 00:16:44

13. Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 118

14. Selamın aleyküm siten yeminle iyi, twitter da paylaştım

15. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz mükemmel, face de paylaştım , Gürbüz – 104

16. Gürbüz Reply

Erzincan dan kimler var. Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? . Selamlar paylaşım yeminle güzel, sağolun , Gürbüz – 340

17. Denizli merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-06-2021 00:00:24

18. Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, tebrikler , ziya – 78

19. Merhaba paylaşımın inan ki hayran edici, tebrikler

20. Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

21. Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. Merhaba web siteniz süper ötesi dikkat çekici, twitter da paylaştım , memo – 351

22. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım

23. Ardahan merkezden ben memo. Mrb web siten inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-07-2021 11:00:51

24. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım

25. Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. Slm paylaşım harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , banu – 482

26. Yalova dan kimler var. Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? . Mrb paylaşımın inanılmaz çok iyi, twitter da paylaştım , banu – 19

27. Yalova merkezden ben memo. Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 17-07-2021 05:25:56

28. Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, linkedinde paylaştım , ali – 71

29. Karabük merkezden ben doruk. Slm siteniz ciddiyim dikkat çekici, teşekkürler 27-07-2021 05:28:44

30. Adana dan kimler var. Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? . selamun aleyküm bu web sitesi cidden dikkat çekici, saolun , ahmet – 467

31. Mersin merkezden ben Emine. Slm web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler 19-08-2021 08:36:01

32. Gürbüz Reply

Van merkezden ben Gürbüz. Selam herkese siten ciddiyim çok iyi, face de paylaştım 20-08-2021 22:10:08

33. Isparta merkezden ben ali. Merhaba siteniz harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-08-2021 05:19:54

34. Kilis merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşımın valla çok hoşuma gitti, sağolun 01-09-2021 00:24:30

35. Kırklareli merkezden ben doruk. Merhabalar web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım 05-09-2021 23:23:15

36. Kütahya dan kimler var. Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? . Merhabalar sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , mehmet – 262

37. Bu konu : ” Jim Carey Hür Masonlar ve her şeyi gören göz Şaka mı diye sesleniyor mu? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz valla mükemmel, teşekkürler , doruk – 225

Write A Comment