Jim Carrey’i FBI’a bildirme talimatları

Onlara şu bağlantıyı verin: http://imgur.com/a/HNVEsXa

Onlara Kara Suçları izlemelerini söyle. Konuya, karaktere vb. Dikkat etmemeleri için onları bilgilendirin. Sadece okumaya çalışırken Jim Carrey’e odaklanın ve dinlemek Katil itiraf ettikten sonra Carrey’e evrak doldur. (Daha sonra bir paket için Charlotte Gainsborough işaretini dinleyin).

Sonra Jim Carrey’le yüzleşmelerini ve olabildiğince uzun süre kendi kitaplarını okumalarını sağlayın.

Telefon numarası: (202) 324-3000

Jim Carrey bu şeyleri ilk yapan:

1. Tek bir yılda üç numaralı gişe rekoru kırın.

2. Bir film için cinayet dedektifi olarak atan bir seri katil

3. Kendi kitabını okuyamayan ilk yazar olun.

“Jim Carrey’i FBI’a bildirme talimatları” üzerine 23 yorum

1. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 02-08-2020 22:09:41

2. Siirt merkezden ben Gürbüz. Merhabalar web siteniz ciddiyim güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 00:21:28

3. Adana merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım 06-08-2020 19:17:08

4. İstanbul merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha güzel, sosyal medyada paylaştım 25-08-2020 06:46:31

5. Denizli merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi inanılmaz güzel, saolun 09-09-2020 14:15:46

6. Ordu merkezden ben ziya. Merhabalar sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 00:08:16

7. Artvin merkezden ben gaye. selam arkadaşlar sayfa inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-09-2020 08:36:25

8. Bu konu : ” Jim Carrey’i FBI’a bildirme talimatları ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 129

9. Bu konu : ” Jim Carrey’i FBI’a bildirme talimatları ” çok güzel. selam arkadaşlar siten harbiden çok iyi, teşekkürler , memo – 162

10. Düzce dan kimler var. Jim Carrey’i FBI’a bildirme talimatları . Selamlar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler , Aylin – 470

11. Yalova dan kimler var. Jim Carrey’i FBI’a bildirme talimatları . merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 441

Yorum yapın