Geçen gece, oynamaya değip değmediğini görmek için Steam Mağazasında rastladığım bir oyun için reddit arıyordum ve bir şekilde dün akşam (04/24/21) yayınlanan bu reddit gönderisine (şimdi silinmiş) rastladım:

https://www.reddit.com/user/secretanon1942/comments/mxyqnd/it_should_be_the_authorities_telling_everyone/

Jim Carrey’nin Benoit ailesi, Chris Cornell ve Jonathan Brandis dahil olmak üzere birçok ünlünün ölümünden sorumlu, açık görüşte saklanan bir seri katil olduğuna dair birinin teorisini detaylandıran çok uzun bir gönderiydi. Tüm cinayetler intihar ya da cinayet / intihar gibi görünecek şekilde düzenlenmiş, 23 sayısı komplonun en önemli parçası gibi görünüyor ve diğer medyaya birçok bağlantı ve bir sonraki kurbanın kim olacağına dair bir Twitter gönderisi var, Keanu Reeves.

Başlangıçta bulduğum gönderi (şimdi gördüğünüzden eminim) silindi, ancak yine de tarayıcımda sekme açıktı, bu yüzden posterin profilini kontrol ettim ve aynı kişinin bugün yeniden yayınladığı ortaya çıktı (04 / 25/21). Orijinalde hiçbir değişiklik yapılmadı.

İşte repost (04/25/21 EST 20:00 itibariyle hala yayında):

https://www.reddit.com/user/secretanon1942/comments/myevbb/all_this_is_true/

Bu teoriyi ikinci kez okuduktan sonra, meşgul oldum. Bu teori hakkında başka bilgiler için Google’da arama yapmaya karar verdim ve Jim Carrey’nin Benoit ailesini öldürmesiyle ilgili bir teoriyi okumaktan bahseden reddit yorumunun dışında oldukça boş bir şekilde ortaya çıktım. Sonra, yukarıda yayınladığım bir yanıt veya güncelleme gibi görünen bu gönderiyi buldum, yalnızca iki gün önce gönderilmişti (04/23/21):

https://www.reddit.com/user/RedditBot0115/comments/mwpn2y/jim_carrey_is_historys_most_unforgivable_serial/

Bu teoriyi daha önce gören oldu mu? Aptal bir makarnaysa ya da başka bir şeyse beni affet. Çok tuhaf, ama aynı zamanda Avril Lavigne’nin doppelganger veya Tupac’ın hayatta olması gibi Hollywood komploları söz konusu olduğunda benim için o tatlı noktayı vuruyor, bu yüzden tekrar silinmeden önce paylaşmak zorunda olduğumu hissettim.

Bu gönderi fazla ilgi görmezse, sadece biraz daha fazla bilgi almak için orijinal komplo gönderisini (hepsi aynı köprülerle) yeniden yayınlayabilirim.

DÜZENLEME 1: Orijinal gönderinin yazarı olduğunu iddia eden bu kullanıcıyı da buldum.

DÜZENLEME 2: Bu yoruma göre 1. düzenleme ile aynı kişi olduğundan şüphelendiğim başka bir kullanıcı buldum.

DÜZENLEME 3: Edit 2 kullanıcısı teorisini birkaç gün önce r / komplo için yayınladı

DÜZENLEME 4: Bu teoriye bağlı başka bir reddit hesabı bulundu

DÜZENLEME 5: 7 Ekim 2020’de Facebook’taki bir kişi yorum yaptı bu imgur bağlantısı Charles Rocket için bir anma yazısında (“Charles Rocket’ın dün öldüğüne dair bir teori var:” metni ile) açıkça bağlantılı. İnsanların Facebook hesaplarına bağlantı göndermenin uygun olup olmadığını bilmiyorum, bu yüzden sadece güvende olmayacağım.

10 Comments

1. Merhaba herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

2. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Jim Carrey’nin Seri Katil olduğu hakkındaki bu tuhaf kendi kendine gönderme teorisini buldum. . Selamın aleyküm siteniz vallaha dikkatimi çekti, sağolun , elif yılmaz – 151

3. Mardin merkezden ben hatice. Slm web siten gerçekten güzel, tebrikler 26-04-2021 13:52:56

4. Kocaeli dan kimler var. Jim Carrey’nin Seri Katil olduğu hakkındaki bu tuhaf kendi kendine gönderme teorisini buldum. . selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 79

5. Bu konu : ” Jim Carrey’nin Seri Katil olduğu hakkındaki bu tuhaf kendi kendine gönderme teorisini buldum. ” çok güzel. Selamlar siten yeminle güzel, şukuladım , doruk – 321

6. elif yılmaz Reply

Uşak dan kimler var. Jim Carrey’nin Seri Katil olduğu hakkındaki bu tuhaf kendi kendine gönderme teorisini buldum. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 94

7. Merhaba herkese web siteniz gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Jim Carrey’nin Seri Katil olduğu hakkındaki bu tuhaf kendi kendine gönderme teorisini buldum. ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi çok iyi, sağolun , banu – 114

9. Ağrı merkezden ben ali. Selam web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler 13-05-2021 09:39:42

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link