Jim Cramer, yakınlaştırma hissesi satın alırken bu AM: “[talking about JP Morgan bringing employees back to office] Bence bir çok son sınıf öğrencisi [management] Ne yaptığımı bildiğini söyleyeceğim, hayatımı riske atmak istemiyorum ”Cevap çok basit, neden seçkinler pandemiyi seviyor ve sonsuza dek sürmesini istiyor!

SS: Karmaşık komplolar hakkında konuşmak için çok zaman harcıyoruz, ancak bunu insan doğasına daha da basitleştirmedik. Ev kültüründen yakınlaştırma yoluyla evrensel çalışmanın devrimi ile.

milyoner bir bankacı, CEO, politikacı, hatta doktor (teletıp) veya hukuk firması ortağı olduğunuzu hayal edin. Hamptons’ta bir ev satın almak için gücünüzü kullanırken ve MİLYONLARININ ofise hiç gelmemesini sağlarken, genç astlarınızın 60-80 saatlik çalışma haftaları boyunca ofiste eziyet etmesini sağlayacak güce sahipsiniz, ve sadece yakınlaştırma aramaları yapıyorum çünkü en büyük patron sizsiniz; hepsi güzel elit ailenizle evde takılırken ve pj’lerinizde golden retriever ve her gün golf oynarken.

Uyanın, millet! Komploların bu kadar karmaşık olması gerekmiyor, ev kültüründen gelen salgın çalışma, eskisine göre gerçekten çalışmak zorunda kalmadan dev kurumsal maaşlar elde etmek için ıslak bir hayal.

Bu çok mantıklı, çılgınca! Bu, sınava girmek için asla yüz yüze gelmezken okulda 4.0 gpa almışsanız ve tam kredi için ev ödevlerini teslim etmek, günde birkaç toplantı için yakınlaştırmak ve grup projeleri için iPhone e-postaları göndermek anlamına gelir. sınıf arkadaşları ne yapmalı.

TL; DR: Zaten bir boomer / gen x yaş kıdemli yöneticiyseniz ve% 1’in üzerinde maaş alıyorsanız, aşı sonrası dünyada bile Napoli, FL, batı palmiyesi veya Hamptons’da her gün mutlu bir şekilde golf oynayarak ve yakınlaştırarak yaşayabilirsiniz. “hayatı tehdit eden bir hastalık” ve halk sağlığı kisvesi altında yapılan çağrılara. Kelimenin tam anlamıyla rüya hayatını yaşamaktır.

“Jim Cramer, yakınlaştırma hissesi satın alırken bu AM: “[talking about JP Morgan bringing employees back to office] Bence bir çok son sınıf öğrencisi [management] Ne yaptığımı bildiğini söyleyeceğim, hayatımı riske atmak istemiyorum ”Cevap çok basit, neden seçkinler pandemiyi seviyor ve sonsuza dek sürmesini istiyor!” üzerine 29 yorum

1. Bitlis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan ciddiyim mükemmel, teşekkürler 09-09-2020 17:24:36

2. Niğde merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler 09-09-2020 17:24:59

3. Hatay merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşım yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 09-09-2020 20:48:27

4. Hakkari merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm paylaşımınız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 09-09-2020 20:48:48

5. Ankara merkezden ben doruk. Selam herkese siten ciddiyim iyi, facebookta paylaştım 09-09-2020 20:54:05

6. Trabzon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfan vallaha hoşuma gitti, sağolun 09-09-2020 20:54:31

7. Gaziantep merkezden ben Aylin. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 10-09-2020 01:09:06

8. Samsun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfanız inanki çok hoşuma gitti, sağolun 10-09-2020 01:11:56

9. Edirne merkezden ben ziya. selamun aleyküm web siten inan ki hayran edici, face de paylaştım 10-09-2020 13:03:47

10. Malatya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz vallaha güzel, sağolun 10-09-2020 13:04:15

11. Kayseri merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 10-09-2020 13:37:42

12. Tokat merkezden ben doruk. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-09-2020 20:29:48

13. Aksaray merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 18-09-2020 22:52:45

14. Isparta dan kimler var. Jim Cramer, yakınlaştırma hissesi satın alırken bu AM: “[talking about JP Morgan bringing employees back to office] Bence bir çok son sınıf öğrencisi [management] Ne yaptığımı bildiğini söyleyeceğim, hayatımı riske atmak istemiyorum ”Cevap çok basit, neden seçkinler pandemiyi seviyor ve sonsuza dek sürmesini istiyor! . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, saolun , Aylin – 86

Yorum yapın