Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları

Çoğumuzun bildiği gibi, Amerikalı rock müzisyeni Jimmy Buffet, Jeffrey Epstien’in yanında oturuyordu.

Jimmy Buffets müziğindeki, Epstien imparatorluğuyla ilişkili bir pedofil olduğunu kanıtlayan gizli sembolizme bakmayı önermek istiyorum.

İlk önce “Saat 5 bir yerde” adlı şarkıya bakalım: “Saat başı ödeme alıyor” sözlerine gerçekten bakarsak, Buffet’in Epstien’e şunlardan biriyle her seks yaptığında ne kadar ödemek zorunda kalacağına bir referanstır. onun birçok seks kölesi. “Teknenizi orada gördüm”, Karayip pedo adası namı diğer “Margaritaville” e gitmek için kullandığı Epstiens Yacht’a bir göndermedir.

Margaritaville şarkısında (yine Epstiens pedo adasına atıfta bulunulur) şarkının kapanış sözlerini buluyoruz “Bazı insanlar suçlanacak bir kadın olduğunu iddia ediyor ve biliyorum, bu benim hatam” Burada Buffet’in kurbanlarına sempati duyduğunu görüyoruz. . Ayrıca “nibblin on pandispee” nin açıkça bir cinsel eylem için bir metafor olduğuna dikkat edin, ki bu konuda daha fazla ayrıntı vermeyi reddediyorum.

Son olarak kendimize sormalıyız, Jimmy Buffet’in bir dizi restoran, kumarhane ve “tatil köyleri” de dahil olmak üzere birkaç işyerini işletmesi, kendisi sadece alt düzey müzik zevkine sahip alakasız bir müzisyen olmasına rağmen nasıl mümkün olabilir? Açıkçası burada, Buffet’in başka bir yerde finansman bulduğunu ve yan tarafta tesadüfen yaşayan kişiden daha iyi nerede olduğunu gösteren yeterli kanıt var?

diyeceğimi dedim

“Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları” üzerine 23 yorum

1. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 26-08-2020 18:54:48

2. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 01:10:30

3. Osmaniye merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 10:17:50

4. Afyon dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Merhaba sayfan vallaha mükemmel, tebrikler , Hasan – 330

Yorum yapın