Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları

Çoğumuzun bildiği gibi, Amerikalı rock müzisyeni Jimmy Buffet, Jeffrey Epstien’in yanında oturuyordu.

Jimmy Buffets müziğindeki, Epstien imparatorluğuyla ilişkili bir pedofil olduğunu kanıtlayan gizli sembolizme bakmayı önermek istiyorum.

İlk önce “Saat 5 bir yerde” adlı şarkıya bakalım: “Saat başı ödeme alıyor” sözlerine gerçekten bakarsak, Buffet’in Epstien’e şunlardan biriyle her seks yaptığında ne kadar ödemek zorunda kalacağına bir referanstır. onun birçok seks kölesi. “Teknenizi orada gördüm”, Karayip pedo adası namı diğer “Margaritaville” e gitmek için kullandığı Epstiens Yacht’a bir göndermedir.

Margaritaville şarkısında (yine Epstiens pedo adasına atıfta bulunulur) şarkının kapanış sözlerini buluyoruz “Bazı insanlar suçlanacak bir kadın olduğunu iddia ediyor ve biliyorum, bu benim hatam” Burada Buffet’in kurbanlarına sempati duyduğunu görüyoruz. . Ayrıca “nibblin on pandispee” nin açıkça bir cinsel eylem için bir metafor olduğuna dikkat edin, ki bu konuda daha fazla ayrıntı vermeyi reddediyorum.

Son olarak kendimize sormalıyız, Jimmy Buffet’in bir dizi restoran, kumarhane ve “tatil köyleri” de dahil olmak üzere birkaç işyerini işletmesi, kendisi sadece alt düzey müzik zevkine sahip alakasız bir müzisyen olmasına rağmen nasıl mümkün olabilir? Açıkçası burada, Buffet’in başka bir yerde finansman bulduğunu ve yan tarafta tesadüfen yaşayan kişiden daha iyi nerede olduğunu gösteren yeterli kanıt var?

diyeceğimi dedim

“Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları” üzerine 57 yorum

1. Kastamonu merkezden ben banu. selam arkadaşlar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, tebrikler 26-08-2020 18:54:48

2. Diyarbakır merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-09-2020 01:10:30

3. Osmaniye merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz yeminle dikkatimi çekti, saolun 02-10-2020 10:17:50

4. Afyon dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Merhaba sayfan vallaha mükemmel, tebrikler , Hasan – 330

5. Bu konu : ” Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten yeminle hayran edici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 246

6. Gümüşhane dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Merhabalar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 101

7. Hatay merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 14-11-2020 14:49:55

8. Çorum dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Selamlar sayfa inan ki çok güzel, tebrikler , emin – 221

9. Erzincan merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 22-11-2020 02:25:20

10. Giresun merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler 23-11-2020 22:46:46

11. Bu konu : ” Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, teşekkürler , mehmet – 491

12. Bu konu : ” Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , doruk – 334

13. Hatay dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Mrb web siten gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 46

14. Bu konu : ” Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 85

15. Bu konu : ” Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın vallaha çok güzel, tebrikler , Hasan – 286

16. Aksaray dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 282

17. Kırklareli dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Selamın aleyküm sayfa harbiden hoşuma gitti, saolun , doruk – 352

18. Denizli dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Slm web siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , gaye – 4

19. Bu konu : ” Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları ” çok güzel. Merhaba sayfanız valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 210

20. Bu konu : ” Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , ali – 102

21. Bu konu : ” Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , doruk – 285

22. Ankara dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim çok iyi, sağolun , emin – 244

23. Kırşehir dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Slm siteniz ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım , memo – 218

24. Iğdır dan kimler var. Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları . Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 437

25. Edirne merkezden ben mehmet. Merhaba siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 09-02-2021 05:47:39

26. Bu konu : ” Jimmy Buffet “Margaritaville” ile Epstien bağlantıları ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, sağolun , memo – 147

27. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 13-02-2021 01:28:22

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link