Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı?

Yasal olarak bu durumda ne olur? Biden yemin eder ve Beyaz Saray’ı işgal eder, ancak olaydan günler, haftalar, aylar sonra, bir mahkeme Demokratların aslında seçime hile yaptığını ve Joe Biden’ın Donald Trump’tan daha fazla oy alamadığını kararlaştırır. Peki ne olur? Beyaz Saray’dan atılır ve Trump yeniden başkan olur mu? Başka bir seçim yaparlar mı? Biden hapse mi giriyor? Tam olarak ne olacaktı?

“Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı?” üzerine 17 yorum

1. Mersin dan kimler var. Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı? . Merhabalar siteniz vallaha hoşuma gitti, saolun , doruk – 381

2. Samsun merkezden ben Hasan. Selam web siteniz cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 06-12-2020 01:43:53

3. Bu konu : ” Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, sağolun , ahmet – 197

4. Çanakkale dan kimler var. Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden iyi, teraziye tıkladım , emin – 359

5. Yalova dan kimler var. Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı? . Selam paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 277

6. Aksaray dan kimler var. Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı? . Slm web siten inan ki mükemmel, face de paylaştım , memo – 134

7. Düzce dan kimler var. Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı? . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, şukuladım , memo – 43

8. Antalya merkezden ben banu. Selam web siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-01-2021 23:19:05

9. Van dan kimler var. Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı? . Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , memo – 322

10. Denizli dan kimler var. Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı? . selamun aleyküm sayfan vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 44

11. Bu konu : ” Joe Biden Başkan olarak yemin ederse ne olur, ancak Demokratların gerçekte seçime hile karıştırdığı ortaya çıktı mı? Kaldırılır mı? ” çok güzel. Slm paylaşımınız inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 191

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link