Joe Biden başkan olmayacak

Biden yasal olarak seçimi kazandı. İkisi de boktan adaylardı ama Baba Trump kaybetti. Cehennem, şu anda gerçekten ihtiyacı olan insanlara 1400 dolardan fazla para kazmadı bile.

Kızılları sikeyim. Blues’un canı cehenneme. Ülkenin her iki tarafın da hepimizle oynadığını görmesini diliyorum.

Bununla birlikte, Biden önümüzdeki ay yasal olarak Başkan olacak. Trump bunu durduramaz ve ordu ona oy veren yaklaşık 70 milyon insan bir devrim başlatmak istemedikçe kesinlikle hiçbir şey yapmayacak. Ve flaş haberler – olmayacaklar.

This Post Has 20 Comments

1. memo

Bu konu : ” Joe Biden başkan olmayacak ” çok güzel. Merhaba web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , memo – 373

2. gaye

Adana dan kimler var. Joe Biden başkan olmayacak . merhaba arkadaşlar sayfanız gerçekten güzel, twitter da paylaştım , gaye – 113

3. Gürbüz

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selam siteniz inanki hayran edici, şukuladım 10-01-2021 15:21:23

4. Aylin

Çankırı merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa cidden çok hoşuma gitti, sağolun 11-01-2021 00:47:13

5. Emine

Mersin dan kimler var. Joe Biden başkan olmayacak . selam arkadaşlar siten inan ki iyi, teşekkürler , Emine – 275

6. emin

Bu konu : ” Joe Biden başkan olmayacak ” çok güzel. Merhaba sayfa inan ki hayran bıraktı, şukuladım , emin – 376

7. gaye

Samsun merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım 17-01-2021 22:03:16

8. banu

Bitlis dan kimler var. Joe Biden başkan olmayacak . Merhabalar web sitesi harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , banu – 337

9. banu

Karabük dan kimler var. Joe Biden başkan olmayacak . Mrb paylaşımın valla iyi, teraziye tıkladım , banu – 285

10. Anonim

Merhabalar sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun

11. ahmet

Bingöl dan kimler var. Joe Biden başkan olmayacak . Mrb paylaşımın gerçekten iyi, sağolun , ahmet – 36

12. memo

Selamlar siten cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

13. memo

Bitlis merkezden ben memo. Mrb paylaşımın harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-02-2021 19:56:26

14. ali

Bu konu : ” Joe Biden başkan olmayacak ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ali – 238

15. ahmet

Hakkari dan kimler var. Joe Biden başkan olmayacak . Merhaba sayfa inanki mükemmel, teşekkürler , ahmet – 80

16. ziya

Siirt dan kimler var. Joe Biden başkan olmayacak . Slm sayfa ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 310

17. elif yılmaz

Elazığ dan kimler var. Joe Biden başkan olmayacak . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 446

18. Hasan

Batman merkezden ben Hasan. Merhaba siten inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 18-03-2021 12:29:12

19. hatice

Tunceli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım 28-03-2021 21:05:28

20. Aylin

Muş merkezden ben Aylin. Selam bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-04-2021 22:08:27

Bir cevap yazın