Joe Biden başkan seçilmedi

Biden aslında 4.5 ay önce bir felç nedeniyle öldü. Şu anda gördüğümüz Biden, bir Çinli Android. Görünüşünün neden kısa ve seyrek olduğunu hiç merak ettiniz mi? Deep State, Biden birimiyle sorun yaşamaya devam ediyor. Sistemindeki henüz ütülenmemiş aksaklıklar, kelimelerin sürekli olarak üstesinden gelmek. Kamala durumun farkında ve Biden biriminin tam amacına hizmet etmesinden birkaç ay sonra Başkanlığı almaya hazırlanıyor. Biden’in COVID komplikasyonlarından öldüğü söylenecek.

İşte, şimdi açıkta.

Bunu kardeşim yazdı ve paylaşmamak çok güzeldi!

Gönderen … Ars_Arcanum79
[comments]

“Joe Biden başkan seçilmedi” üzerine 7 yorum

1. Erzincan merkezden ben Aylin. Merhabalar sayfa inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 22-11-2020 04:32:52

2. Bu konu : ” Joe Biden başkan seçilmedi ” çok güzel. Slm siten cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ahmet – 149

3. Bu konu : ” Joe Biden başkan seçilmedi ” çok güzel. Slm sayfanız vallaha çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 489

4. Bu konu : ” Joe Biden başkan seçilmedi ” çok güzel. Selam sayfa inanki iyi, tebrikler , Hasan – 207

5. Karaman dan kimler var. Joe Biden başkan seçilmedi . Selamlar siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 355

Yorum yapın