Onu zaten koronavirüsü “kapması” için hazırlıyorlar, yavaş yürümesi, yorucu nefes alması tartışmalara katılmaması için. DNC, Amerikalıların çoğunun Biden’ın bir teleprompter veya tel olmadan nasıl olduğunu görmesine izin veremez. Ulusal televizyonda kendini aptal yerine koyacak … zavallı adam. Önce burada duydunuz.

Author

75 Comments

1. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız gerçekten iyi, sağolun

2. elif yılmaz Reply

Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 23-09-2020 23:39:13

3. merhaba arkadaşlar sayfa valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

4. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, saolun

5. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

6. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:38

7. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Erzincan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 12:33:17

9. Sinop merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 02-10-2020 12:33:23

10. Merhaba herkese sayfan süper ötesi dikkatimi çekti, saolun

11. Selam paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, saolun

12. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 259

13. Selam paylaşım gerçekten hoşuma gitti, teraziye tıkladım

14. Çorum dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Selam web siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım , banu – 171

15. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-10-2020 12:12:34

16. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, sağolun , Hasan – 140

17. Niğde merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-10-2020 11:58:11

18. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, sağolun , gaye – 416

19. Erzincan dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , gaye – 338

20. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 49

21. elif yılmaz Reply

Yalova dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 208

22. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 184

23. Uşak merkezden ben Emine. Selam bu web sitesi harbiden iyi, tebrikler 16-11-2020 22:29:49

24. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 129

25. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 338

26. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 39

27. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 322

28. Uşak merkezden ben emin. Slm sayfanız inanki hayran edici, teraziye tıkladım 06-12-2020 17:09:20

29. selam arkadaşlar siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Selamlar sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım

31. Kırklareli merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, şukuladım 20-12-2020 04:23:17

32. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 395

33. Şanlıurfa dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 261

34. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, sağolun

35. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

36. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, tebrikler

37. elif yılmaz Reply

Bayburt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, tebrikler 11-01-2021 15:26:37

38. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm sayfanız harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım

39. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi mükemmel, saolun , – 244

40. Nevşehir merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 14-01-2021 23:05:43

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 329

42. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 475

43. Nevşehir merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, saolun 07-02-2021 03:31:29

44. Uşak merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler 12-02-2021 12:52:40

45. selam arkadaşlar siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Gümüşhane merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 01-03-2021 22:26:43

47. Gümüşhane merkezden ben ahmet. Selam herkese paylaşımınız harbiden çok güzel, tebrikler 03-03-2021 05:05:27

48. elif yılmaz Reply

Osmaniye merkezden ben elif yılmaz. Mrb web sitesi gerçekten hoşuma gitti, şukuladım 12-03-2021 18:38:30

49. Bartın merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 19-03-2021 17:38:36

50. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selam sayfan harbiden dikkatimi çekti, saolun , ali – 370

51. Merhaba paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

52. Hatay merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, saolun 01-04-2021 06:07:37

53. Elazığ merkezden ben emin. Mrb sayfa ciddiyim dikkat çekici, face de paylaştım 08-04-2021 00:26:37

54. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 238

55. Antalya merkezden ben emin. Slm bu web sitesi vallaha dikkatimi çekti, tebrikler 16-04-2021 01:40:25

56. İstanbul dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Mrb sayfan yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , – 171

57. selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım

58. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler

59. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha dikkat çekici, tebrikler

60. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımınız süper ötesi çok güzel, twitter da paylaştım 07-05-2021 03:14:09

61. Adıyaman merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hayran edici, tebrikler 22-05-2021 01:50:04

62. Merhabalar paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

63. Bursa merkezden ben Hasan. Merhabalar web siten süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-05-2021 22:24:25

64. Kütahya merkezden ben doruk. Merhaba paylaşım vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım 02-06-2021 20:39:48

65. Ordu merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 03-06-2021 05:55:03

66. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 219

67. elif yılmaz Reply

Şanlıurfa merkezden ben elif yılmaz. Slm siteniz cidden hayran edici, twitter da paylaştım 11-06-2021 22:51:00

68. Kırklareli dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Selamlar siten inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , memo – 327

69. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 300

70. Kars dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Selamın aleyküm bu web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , mehmet – 4

71. Malatya dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Mrb paylaşımınız inan ki güzel, twitter da paylaştım , ali – 143

72. Yozgat dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . selamun aleyküm paylaşımın inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 25

73. Edirne dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . selam arkadaşlar web sitesi valla güzel, twitter da paylaştım , emin – 183

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link