Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek.

Onu zaten koronavirüsü “kapması” için hazırlıyorlar, yavaş yürümesi, yorucu nefes alması tartışmalara katılmaması için. DNC, Amerikalıların çoğunun Biden’ın bir teleprompter veya tel olmadan nasıl olduğunu görmesine izin veremez. Ulusal televizyonda kendini aptal yerine koyacak … zavallı adam. Önce burada duydunuz.

“Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek.” üzerine 46 yorum

1. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 23-09-2020 23:39:13

2. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:38

3. Erzincan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 12:33:17

4. Sinop merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 02-10-2020 12:33:23

5. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 259

6. Çorum dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Selam web siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım , banu – 171

7. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selam herkese siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-10-2020 12:12:34

8. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selamlar sayfan gerçekten mükemmel, sağolun , Hasan – 140

9. Niğde merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 24-10-2020 11:58:11

10. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle hayran edici, sağolun , gaye – 416

11. Erzincan dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, face de paylaştım , gaye – 338

12. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , mehmet – 49

13. Yalova dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 208

14. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 184

15. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selamlar web sitesi harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 129

16. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selamlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 338

17. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 39

18. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 322

19. Kırklareli merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın vallaha billaha mükemmel, şukuladım 20-12-2020 04:23:17

20. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 395

21. Şanlıurfa dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Selamın aleyküm sayfanız cidden güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 261

22. Bayburt merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, tebrikler 11-01-2021 15:26:37

23. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi mükemmel, saolun , – 244

24. Nevşehir merkezden ben gaye. Slm bu web sitesi inan ki mükemmel, facebookta paylaştım 14-01-2021 23:05:43

25. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Gürbüz – 329

26. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha çok güzel, face de paylaştım , Hasan – 475

27. Nevşehir merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın süper ötesi mükemmel, saolun 07-02-2021 03:31:29

28. Uşak merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler 12-02-2021 12:52:40

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link