Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek.

Onu zaten koronavirüsü “kapması” için hazırlıyorlar, yavaş yürümesi, yorucu nefes alması tartışmalara katılmaması için. DNC, Amerikalıların çoğunun Biden’ın bir teleprompter veya tel olmadan nasıl olduğunu görmesine izin veremez. Ulusal televizyonda kendini aptal yerine koyacak … zavallı adam. Önce burada duydunuz.

“Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek.” üzerine 14 yorum

1. Zonguldak merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar siten ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 23-09-2020 23:39:13

2. Samsun merkezden ben ali. Merhabalar siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:18:38

3. Erzincan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 02-10-2020 12:33:17

4. Sinop merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, saolun 02-10-2020 12:33:23

5. Bu konu : ” Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. ” çok güzel. Merhabalar siteniz gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Hasan – 259

6. Çorum dan kimler var. Joe Biden, Coronavirüs kapacak ve tartışmalara katılamayacağını iddia edecek. . Selam web siteniz inanki mükemmel, face de paylaştım , banu – 171

Yorum yapın