Joe Biden Georgia seçim dolandırıcılığı 18 ABD Kanunu § 597

Birinin bana bir şeyi açıklamasına ihtiyacım var. Ben bir avukat değilim ama Amerikalıyım ve siyasetten bıktım artık. Ancak bunun neden SIFIR dikkat çektiğini sormak istiyorum. Joe Biden, Georgia ikinci tur seçimleri günü Atlanta’da konuştu ve izleyicilere “2.000 doların üzerindeki tartışma Washington’daki soyut bir tartışma değil. Gerçek hayatlarla ilgili. Jon ve Papaz’ı Washington’a gönderirseniz, bu 2.000 dolarlık çekler gönderilecek. Kapı. Senatör Perdue ve Loeffler’ı Washington’a geri gönderirseniz, bu çekler asla oraya ulaşmaz. Güç tam anlamıyla sizin ellerinizde “.

Şimdi 18 ABD Yasası § 597, “Oy kullanan veya oy kullanması için veya herhangi bir adaya veya adaya karşı oy kullanmak için herhangi bir kişiye harcama yapan veya yapmayı teklif eden; ve Kim olursa olsun, Oyunun değerlendirilmesi veya oyunun durdurulması Bu sıfat altında para cezası veya bir yıldan fazla olmamak üzere hapis veya her iki durumda da; ihlal kasıtlı ise bu sıfatla para cezası veya iki yıldan fazla olmamak üzere hapis veya her ikisi birden. “.

Yaptığı bu değil mi? Referans olarak, Mitch McConnell’in tam ve tam bir salak olduğunu ve 2.000 doları tuttuğu için derhal emekli olması gerektiğini düşünüyorum, ancak Biden’ın herkes üzerinde neye sahip olduğunu, buna herhangi bir geri itme olmadan izin verilebileceğini anlamıyorum. Gürcistan’da yaşıyorsanız ve geliriniz düşükse veya mücadele ediyorsanız, onlara oy vermemeniz için aptal olmanız gerekir.

https://twitter.com/JoeBiden/status/1346258109518413825

https://www.law.cornell.edu/uscode/text/18/597

“Joe Biden Georgia seçim dolandırıcılığı 18 ABD Kanunu § 597” üzerine 13 yorum

1. Ordu dan kimler var. Joe Biden Georgia seçim dolandırıcılığı 18 ABD Kanunu § 597 . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 50

2. Isparta merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-01-2021 03:53:36

3. Şırnak merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 11-01-2021 18:21:26

4. Adıyaman dan kimler var. Joe Biden Georgia seçim dolandırıcılığı 18 ABD Kanunu § 597 . Mrb paylaşımınız vallaha iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 57

5. İstanbul merkezden ben Emine. Selam herkese sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 18-01-2021 10:36:51

6. Bu konu : ” Joe Biden Georgia seçim dolandırıcılığı 18 ABD Kanunu § 597 ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 21

7. Bayburt dan kimler var. Joe Biden Georgia seçim dolandırıcılığı 18 ABD Kanunu § 597 . Selam paylaşımınız valla çok iyi, face de paylaştım , ziya – 414

8. Bu konu : ” Joe Biden Georgia seçim dolandırıcılığı 18 ABD Kanunu § 597 ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler , ahmet – 450

9. Bu konu : ” Joe Biden Georgia seçim dolandırıcılığı 18 ABD Kanunu § 597 ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım , Aylin – 60

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link