Joe Biden günün sonunda kazandı.

Günün sonunda Joe Biden kazandı. Oylar öyle söylüyor.

Ancak tüm kodların, tüm oylama makinelerinin ve iddia edilen her türlü suistimalin tam bir incelemesini istiyorum.

Ve kanun gereği bunu yapanların idam edilmesini istiyorum.

Artık sorunları görmezden gelmek yok. Artık her şeyin yolunda olduğunu, insanların aptal olduğunu ya da yerel seçmenlerin kafası karışık yaşlı çocuklar gibi davranmak yok. Seçim meselesi olmamalı. Oylarımın ülke dışında saklanmasını veya oy makinelerimin modeme sahip olmasını veya SD kart okuyucularla gizemli bir kodla yazılmasını istemiyorum. Dijital olarak imzalandıkları ve kişisel sorumluluğun alındığı yedeklemeler istiyorum.

Açık kaynak istiyorum. Ve şimdi açık kaynak istiyorum, gelecek yıl değil.

Bu seçimde kullanılan kodu görmek istiyorum.

Açık kaynak kodu yok, sertifika yok. Bugün.

“Joe Biden günün sonunda kazandı.” üzerine 23 yorum

1. Bu konu : ” Joe Biden günün sonunda kazandı. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 80

2. Mardin dan kimler var. Joe Biden günün sonunda kazandı. . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 121

3. Bu konu : ” Joe Biden günün sonunda kazandı. ” çok güzel. Selam herkese sayfan süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 33

4. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selam herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-12-2020 16:45:35

5. Yozgat dan kimler var. Joe Biden günün sonunda kazandı. . Merhaba paylaşımın valla güzel, saolun , gaye – 195

6. Bu konu : ” Joe Biden günün sonunda kazandı. ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 497

7. Bu konu : ” Joe Biden günün sonunda kazandı. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki iyi, linkedinde paylaştım , mehmet – 43

8. Bu konu : ” Joe Biden günün sonunda kazandı. ” çok güzel. Merhaba herkese siten cidden iyi, teraziye tıkladım , ziya – 490

9. Tokat merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 05-01-2021 04:50:54

10. Bu konu : ” Joe Biden günün sonunda kazandı. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 113

11. Bu konu : ” Joe Biden günün sonunda kazandı. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Emine – 353

12. Kahramanmaraş dan kimler var. Joe Biden günün sonunda kazandı. . Mrb web siten gerçekten çok güzel, teşekkürler , ali – 161

13. Iğdır merkezden ben mehmet. Merhaba paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-01-2021 21:29:21

14. Bingöl dan kimler var. Joe Biden günün sonunda kazandı. . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden hayran edici, saolun , memo – 460

15. Kocaeli merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 01-02-2021 16:44:16

16. Kars merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 01-02-2021 20:17:06

17. Kahramanmaraş dan kimler var. Joe Biden günün sonunda kazandı. . Selam herkese sayfan inanki çok güzel, şukuladım , Aylin – 441

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link