Ronald Reagan’ın iki dönem görevde olduğunu ve iki dönem koştuğunu hatırlayın. İkinci dönemde George Bush’un başkanlığı yönettiğini, çünkü Regan’ın demansı olduğunu söylüyorlar. Biden’ın ofiste demanslı olması, Beyaz Saray’ı Harris’in yönettiği anlamına mı geliyor?

Author

11 Comments

1. selamun aleyküm paylaşım ciddiyim çok güzel, sağolun

2. Merhaba web siten vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım

3. Bu konu : ” Joe Biden ile Reagan yıllarını tekrarlıyoruz ” çok güzel. Slm sayfan cidden güzel, facebookta paylaştım , emin – 229

4. Mrb paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun

5. Selam herkese sayfanız süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım

6. İzmir dan kimler var. Joe Biden ile Reagan yıllarını tekrarlıyoruz . selam arkadaşlar sayfan valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 403

7. Bu konu : ” Joe Biden ile Reagan yıllarını tekrarlıyoruz ” çok güzel. Selam sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 141

8. Bu konu : ” Joe Biden ile Reagan yıllarını tekrarlıyoruz ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, saolun , doruk – 89

9. Bu konu : ” Joe Biden ile Reagan yıllarını tekrarlıyoruz ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sağolun , memo – 126

10. Erzurum merkezden ben doruk. selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-04-2021 10:00:31

11. Merhabalar siteniz yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link