Bir kayanın altında yaşamadığınız sürece, son zamanlarda nasıl göründüğünü görmüşsünüzdür. 2016-17’deki gibi görünmüyor. Evet, insanların yaşlandıkça görünüşlerini değiştirdiklerini biliyorum ama görünüşü çok farklı. Başının şekli farklı. Biden protez konusunda Obama olabilir. Obama Hollywood yaşam tarzını sevdi, gerçek Joe Biden’in evinde bodrum katında olması ve Obama’nın sahte Biden olarak dolaşması çok olası. Biden’ın gündemine bakın, hepsi Obama’nın politikalarının devamı.

Joe Biden dört yıl boyunca yürüyen bir memeydi, adam ağzını her açtığında en aptalca şeyi söylüyor. Özgün bir fikri yok. Seçim ve seçmen sahtekarlığı hakkında ne istediğinize inanın ama bu adam her seferinde bir düzine insana kampanya yaptı. Asgari düzeyde kampanya yürüttü, medya onun için çoğunu yaptı.

İşte başka bir şey daha var, Hillary Clinton bugüne kadar Trump’ın seçimi ondan çaldığını söylüyor. Biden için yapılan her şey için ara sıra yapılan röportajlar dışında neden Hillary yok?

Author

17 Comments

1. Eskişehir dan kimler var. Joe Biden, Joe Biden değil . Slm sayfan yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 480

2. selam arkadaşlar siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, saolun

3. Bu konu : ” Joe Biden, Joe Biden değil ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan vallaha mükemmel, teşekkürler , doruk – 83

4. Selamlar web siteniz gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

5. elif yılmaz Reply

Balıkesir dan kimler var. Joe Biden, Joe Biden değil . Selamlar siteniz vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 146

6. Selamlar paylaşımınız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

7. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, face de paylaştım

8. Karabük merkezden ben memo. Selamlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, teraziye tıkladım 06-02-2021 12:11:06

9. Bu konu : ” Joe Biden, Joe Biden değil ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, face de paylaştım , hatice – 358

10. Bu konu : ” Joe Biden, Joe Biden değil ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 9

11. Bu konu : ” Joe Biden, Joe Biden değil ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, sağolun , emin – 467

12. Isparta dan kimler var. Joe Biden, Joe Biden değil . selam arkadaşlar bu web sitesi harbiden dikkat çekici, saolun , Gürbüz – 387

13. Ankara dan kimler var. Joe Biden, Joe Biden değil . selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , – 51

14. Tokat merkezden ben Emine. Selam herkese sayfa vallaha hayran edici, teraziye tıkladım 10-04-2021 18:45:37

15. Gaziantep dan kimler var. Joe Biden, Joe Biden değil . Selamlar paylaşım inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 117

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link