Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası

As’ı (Coronavirus Stimulus paket yardımcısı) çok uzun süre elinde tuttu (Ağustos-Kasım) anlaşmayı oynamalıydı ve 1.8 Trilyon $ ‘dan dolaylı eylemlerinin Joe Biden Oylarına ve diğer Devlet desteğine mal olduğunu kabul etti. İnsanlar açlıktan ölüyor ve korkuyor ve Eylül’ün SEÇİMDEN SONRA 2021 DEĞİL OLMASINA söz verdi.

“Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası” üzerine 41 yorum

1. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. Selamlar web sitesi valla çok iyi, saolun , Emine – 436

2. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa harbiden hayran edici, saolun , Hasan – 373

3. Gaziantep merkezden ben ali. Merhaba herkese bu web sitesi cidden güzel, facebookta paylaştım 04-11-2020 14:06:54

4. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 92

5. Bursa dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . Merhabalar sayfan vallaha çok iyi, facebookta paylaştım , ahmet – 380

6. Bursa merkezden ben hatice. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım 17-11-2020 20:34:58

7. Mardin dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, şukuladım , Gürbüz – 71

8. Edirne merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 22-11-2020 06:00:31

9. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 91

10. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa cidden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , doruk – 116

11. Çanakkale dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . Merhabalar paylaşımın inan ki hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 321

12. Kırklareli dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 415

13. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki güzel, şukuladım , hatice – 227

14. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. Mrb sayfan inanki dikkatimi çekti, sağolun , doruk – 402

15. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. Mrb siten cidden dikkat çekici, tebrikler , banu – 471

16. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 487

17. Edirne dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . Selamlar sayfan valla hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 366

18. Osmaniye dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . selam arkadaşlar paylaşımın vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , mehmet – 139

19. Diyarbakır dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, saolun , Hasan – 390

20. Tekirdağ dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , – 377

21. Osmaniye dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . selam arkadaşlar paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , hatice – 262

22. Isparta merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 01-01-2021 09:59:50

23. Gümüşhane dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . Selamlar sayfa valla güzel, şukuladım , ziya – 94

24. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, tebrikler , ziya – 76

25. Aksaray dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 410

26. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki mükemmel, teşekkürler , Gürbüz – 210

27. Adana dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 122

28. Kırşehir merkezden ben banu. selam arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 11-02-2021 14:18:09

29. Bu konu : ” Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, face de paylaştım , Aylin – 177

30. Gümüşhane dan kimler var. Joe Biden kaybederse bu Nancy Pelosi hatası . Mrb paylaşımınız harbiden dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 209

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link