Joe Biden neden 911’de bir Konuşma yapmadı veya bir basın toplantısı düzenlemedi? Başka kimse bunu tuhaf bulmuyor mu? Joe ne saklıyor?

Demokratik rakibi Joe Biden, 11 Eylül saldırılarının yıldönümünü kutlamak için siyasete ara vereceğini söyleyerek New York’a seyahat ediyordu.Biden, Wilmington, Delaware’de bir uçağa binmeden önce gazetecilere verdiği demeçte, New York’a doğru yola çıktı. kampanyası reklamını durdurdu ve herhangi bir basın toplantısı düzenlemeyecek. Eski başkan yardımcısı öğleden sonra Shanksville’i ziyaret etmeyi planlıyor.

Birkaç gün sonra 50’de Başkanlığa aday olurken siyasete nasıl ara veriyorsunuz? Başka kimse bunu tuhaf bulmuyor mu? Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olmak istiyorsun ve Amerikan Tarihinin en önemli günlerinden birinde konuşma yapmayacak mısın? Liderler Konuşmalar yapar. Liderlerin yaptığı budur. Medya Joes’u satın almak için neden bu kadar hızlı, “siyasete ara verdiği” bahanesiyle yetersiz. Bu çok saçma bir tepki. Ve ben onu satın almıyorum. Trump’ın “Siyasete ara verdiğini” söylediğini ve bir konuşma yapmadığını hayal edebiliyor musunuz? Medya çıldırır ve iş için zihinsel uygunluğunu sorgular.

Teorime göre, törenlere katılan iki kişi var ve Joes kukla ustaları, canlı seyirci önünde kendisini utandırmasını istemiyor. Sonuçta Joe Biden’ın önceden yazılmış sorulara yanıt vermesi için bir teleprompter’a ihtiyacı vardı.

https://www.google.com/amp/s/abcnews.go.com/amp/US/wireStory/latest-remembering-911-age-coronavirus-72943582

“Joe Biden neden 911’de bir Konuşma yapmadı veya bir basın toplantısı düzenlemedi? Başka kimse bunu tuhaf bulmuyor mu? Joe ne saklıyor?” üzerine 18 yorum

1. Nevşehir merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım 11-09-2020 18:34:22

2. Elazığ merkezden ben ahmet. Merhaba herkese sayfa inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 11-09-2020 18:34:30

3. Denizli merkezden ben ali. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım 11-09-2020 18:49:56

4. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba herkese siteniz gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-09-2020 22:43:36

5. Gaziantep merkezden ben Aylin. Selamlar siten inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 12-09-2020 02:42:37

6. Kırıkkale merkezden ben ahmet. Slm paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler 20-09-2020 02:21:14

7. Tunceli merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfan valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 11:47:03

8. Uşak merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:19:46

9. Kahramanmaraş dan kimler var. Joe Biden neden 911’de bir Konuşma yapmadı veya bir basın toplantısı düzenlemedi? Başka kimse bunu tuhaf bulmuyor mu? Joe ne saklıyor? . selamun aleyküm web siten yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 110

10. Düzce merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım 19-10-2020 05:26:18

Yorum yapın