Kategoriler
Genel

Joe Biden nerede? Demokrat’lar bugün neden George Floyds Cenaze töreninde konuşmasına izin vermedi?

Ve evet bu bir komplo. Bu sabah işe gitmeden önce yarış pisti Sharpton’un “bu siyasi bir miting değil” dediğini gördüm. Verilen sebep buydu. Bu bir yalandır. Floyds Cenaze siyasi bir mitingdi. Çok sayıda üst düzey politikacının Trumps Impeachment’da mevcut konuşmalarını yapmalarıydı. Peki neden KONUŞMAK İÇİN KENDİ NOMİNE İZİN VERMİYORLAR?

Bu, Joe’nun dünyaya canlı bir kitleyle tonu çok ciddi bir şekilde konuşabildiğini göstermek için mükemmel bir andı. Demokrat liderler onu neden halktan uzak tutuyor? Başkan için koşan bu adamlar. Yazılı konuşmalar vermek baskı olmadan kolayca yapılabilir. Doğru olana kadar istediğiniz kadar prova yapabilirsiniz. Canlı bir kitlenin önünde, çevrenin son derece kırılgan olmasıyla konuşma yapmak, dünyaya Başkan olabileceğinizi gösterir.

Peki neden Demokratlar Biden’ı ülkeyi sarsan büyük bir olaydan uzak tutuyor? Benim düşüncem, Joe’nun son zihinsel laps’ları ile son derece ırkçı olduğu ve bu yüzden tüm ulusun siyah bir izleyicinin önünde ne kadar ırkçı olduğunuzu görebileceği yüksek oranda yüklü bir siyasi konuşma vermek, temel olarak adaylığınızın öldüğü anlamına geliyor. onu bu son derece yüklü siyasi mitinglerden uzaklaştırdı. Joe’nun tüm ulusun önünde ırkçı bir şey söyleyerek Black Lives Matter buharını mahvetmesini istemiyorlar. Demokratlar Liderler bunu biliyorlar, bu yüzden onu bu tarihsel önem anından uzak tuttular.

“Joe Biden nerede? Demokrat’lar bugün neden George Floyds Cenaze töreninde konuşmasına izin vermedi?” için 27 yanıt

Düzce merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım valla çok iyi, facebookta paylaştım 10-06-2020 03:00:58

Nevşehir merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, sağolun 19-06-2020 06:50:11

Antalya merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım 28-06-2020 18:03:11

Bursa merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2020 16:51:05

Bingöl merkezden ben doruk. Merhabalar sayfan valla güzel, facebookta paylaştım 01-07-2020 02:42:30

Sakarya merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 02-08-2020 12:08:26

Kırklareli merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 07-08-2020 14:08:40

Eskişehir merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşım inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler 20-08-2020 15:31:15

Düzce merkezden ben banu. Selamlar sayfan ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 27-08-2020 12:07:20

Giresun merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 01-09-2020 12:50:10

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir