Joe Biden, O ve Kamala Harris Kasım ayında Seçim Oylamasını kazandıklarında, [the United States of America] aşağı”. Amerika’nın Kapatılması Kesinlikle On Milyonlarca Kişiyi Yoksulluğa, Evsizliğe, Açlığa sürükleyecek ve Bizi Her Türlü Hastalığa Maruz Bırakacaktır.

Demokratlar Köpekbalığı’nı tamamen atladılar – Anayasal Haklarımıza dair herhangi bir vizyonu kaybetti. Biden ve komplocu yoldaşları, daha birçok Amerikalıyı geçimlerini kazanma hakkımızdan, dolayısıyla barınma hakkımızdan, sağlık hizmetlerinden ve hatta yemek için para kazanma hakkımızdan mahrum etmeyi planlıyorlar. Biden ve komplocu arkadaşları, Amerika’yı kapatırken Amerikalılara garantili bir gelir sağlayacak olsaydı, bu Amerika’yı kapatarak yaşanacak ekonomik felaketi ortadan kaldırırdı, ancak Demokratlardan kimlerin nasıl kaybedeceğimize dair tek bir söz bile yok. işlerimiz hayatta kalacak.

“Joe Biden, O ve Kamala Harris Kasım ayında Seçim Oylamasını kazandıklarında, [the United States of America] aşağı”. Amerika’nın Kapatılması Kesinlikle On Milyonlarca Kişiyi Yoksulluğa, Evsizliğe, Açlığa sürükleyecek ve Bizi Her Türlü Hastalığa Maruz Bırakacaktır.” üzerine 18 yorum

1. Sivas merkezden ben banu. Selamlar sayfa ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 26-08-2020 18:49:23

2. Çorum merkezden ben ziya. Mrb paylaşımınız valla çok iyi, facebookta paylaştım 03-09-2020 12:54:26

3. Balıkesir merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese bu web sitesi inanki iyi, saolun 04-09-2020 19:38:14

4. Antalya merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan inanılmaz güzel, sosyal medyada paylaştım 24-09-2020 10:02:32

5. Erzincan merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-10-2020 10:00:43

6. Kırşehir merkezden ben ahmet. Selam paylaşımın inan ki mükemmel, sağolun 02-10-2020 11:21:22

7. Hakkari merkezden ben Aylin. Slm sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 08-10-2020 00:43:09

8. Antalya merkezden ben ali. Merhabalar web siten süper ötesi iyi, teraziye tıkladım 23-10-2020 21:16:32

Yorum yapın