Neredeyse tam milyar dolar İsrail’e gidiyor. Biden, kadın ve çocukların öldürülmesini ikiye katlıyor. Bu abartılı değil. İsrail’e para veriyoruz. Silahlar için kullanıyorlar. Çocukları öldürmek için silah kullanıyorlar. Burada net olmayan herhangi bir bölüm varsa lütfen sorun. Donald lanet bir yardakçıydı. Ama adam bir tweet’i yanlış yazdıysa, her türlü medyada kızardı. Biden’ın cinayeti finanse etmekten sorumlu olması gerekiyor. Bu radikal mi?

Author

31 Comments

1. Bu konu : ” Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir ” çok güzel. Selam herkese web sitesi cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 264

2. Bu konu : ” Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle çok iyi, sağolun , Emine – 473

3. İstanbul merkezden ben banu. Selamın aleyküm sayfan inanki iyi, sosyal medyada paylaştım 18-05-2021 03:11:13

4. Kahramanmaraş dan kimler var. Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir . selamun aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 73

5. Hakkari dan kimler var. Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir . Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 26

6. Kayseri dan kimler var. Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir . Merhaba sayfa valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 387

7. Kırklareli merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım 18-05-2021 07:50:55

8. Kilis merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız valla mükemmel, şukuladım 21-05-2021 01:18:52

9. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten çok iyi, teşekkürler

10. Bu konu : ” Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 454

11. Amasya dan kimler var. Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir . Merhaba herkese paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 485

12. Muğla dan kimler var. Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir . Selamın aleyküm bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 435

13. Bu konu : ” Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir ” çok güzel. Merhabalar siteniz valla çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 170

14. Çorum merkezden ben ziya. Merhabalar paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 12-06-2021 13:31:54

15. Kahramanmaraş dan kimler var. Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir . Merhaba sayfanız vallaha billaha hayran edici, şukuladım , doruk – 230

16. Selamlar web sitesi cidden hoşuma gitti, face de paylaştım

17. Bu konu : ” Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha billaha iyi, teşekkürler , memo – 362

18. selam arkadaşlar web siten valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Erzurum merkezden ben ziya. Merhabalar web siteniz süper ötesi iyi, sosyal medyada paylaştım 04-07-2021 01:15:12

20. Kırıkkale dan kimler var. Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Hasan – 432

21. Bu konu : ” Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden hoşuma gitti, şukuladım , ziya – 130

22. Ordu dan kimler var. Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir . merhaba arkadaşlar siten ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 291

23. Bu konu : ” Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir ” çok güzel. Selamlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 70

24. Bu konu : ” Joe Biden, Orta Doğu’daki Savaş suçlarını finanse ediyor. Komutanımız ve şefimiz İsrail’e bir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 211

25. Muğla merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 23-07-2021 21:20:18

26. Mardin merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden hayran edici, sağolun 28-07-2021 22:29:21

27. Kırşehir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 29-07-2021 11:30:56

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link