Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin

Bu Muhafazakarlarınız için. Size gelince Liberaller, Trump’ı ve Cumhuriyetçileri suçlamayı bırakın. “Parayı takip et” sözünün medeniyette her zaman yeri olacaktır. Suçu tarihsel olarak zengin ve önde gelen ailelere yüklemeye başlayın. Kırbaçlamalarını önlemek için lazerleri kafalarına doğrultan patsileri suçlamaktan vazgeçin. Marc Dutroux’un X dosyası dosyalarını ve Epstein kara kitabını okuyun ve televizyonda gerçekten görmediğiniz figürlerin adlarını bulacaksınız. Bunlar gerçek gücü elinde tutan insanlardır. Geçmişe bakın. Bugün bu dünya, Roma İmparatorluğunun hüküm sürdüğü eski dünyadan farklı değildir. Bu kraliyet aileleri belli ki eski kolonilerden inanılmaz miktarda kaynak tutuyorlar ve sizce varlıklarının birdenbire ortadan kaybolduğunu mu düşünüyorsunuz? Devrimler bile onların hepsini kaybetmekten alıkoymadı (Sassoonlar ve Çin). Dutch Royal Shell gibi büyük şirketlerin hissedarlarının isimlerine yakından bakın. Belçika’daki nadir toprak madenciliği endüstrisine bakın ve WWF ve kurucuları gibi beyaz yıkama şirketlerine bakın. Forbes’te tahmin edilen milyarlarca dolarlık kısmını asla göremezsiniz. BM ve CFR üyelerine dikkatlice bakın. Neden haber kaynakları bu insanlara (tarihimize göre Demokrasinin büyük yükselişi sayesinde güçlerini yitirmiş olanlar) bu kadar prestijle gösterilmek zorunda kalıyor? Korunması bilinen Demokrat liderlere kıyasla neden böyle bir eleştiri alamıyorlar? Hayatlarımızı etkilemek için gerçekten hiçbir şey yapmadıkları halde neden sürekli olarak ne kadar harika olduklarını hatırlatıyoruz? Dünyevi liderlerimizin Romalı pleblerin sahip olduklarından çok da farklı olmadığını hatırlatmama izin verin. Tek farklı şey, zulmünü gizlemekte artık çok daha iyi olmaları ve ellerinde çok daha ileri teknolojiye sahip olmaları.

This Post Has 26 Comments

1. elif yılmaz

Ordu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-01-2021 07:33:58

2. ahmet

Konya merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 09:42:18

3. elif yılmaz

Uşak dan kimler var. Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin . selam arkadaşlar web siten gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , elif yılmaz – 270

4. memo

Kahramanmaraş merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 11-01-2021 18:32:18

5. ziya

Bu konu : ” Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 19

6. gaye

Adana dan kimler var. Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin . Selamlar siten inan ki dikkat çekici, şukuladım , gaye – 353

7. gaye

Selam herkese sayfan cidden mükemmel, saolun

8. Anonim

Bu konu : ” Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin ” çok güzel. Selam sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım , – 136

9. Emine

Bu konu : ” Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 376

10. emin

Bu konu : ” Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten dikkatimi çekti, saolun , emin – 253

11. Gürbüz

Çankırı dan kimler var. Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin . Selamlar siten vallaha çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 360

12. hatice

Şırnak merkezden ben hatice. Selam web siten inan ki hoşuma gitti, facebookta paylaştım 07-02-2021 01:47:11

13. elif yılmaz

Bu konu : ” Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inan ki güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 451

14. gaye

merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler

15. mehmet

Artvin dan kimler var. Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin . Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , mehmet – 401

16. ahmet

Konya dan kimler var. Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin . Slm web siteniz ciddiyim iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 192

17. emin

Erzincan dan kimler var. Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin . Selamlar sayfanız inanki iyi, teraziye tıkladım , emin – 54

18. Emine

Kilis merkezden ben Emine. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım 27-02-2021 10:29:19

19. Emine

Merhabalar sayfanız inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

20. elif yılmaz

Selamlar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, saolun

21. mehmet

Muş merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 12-03-2021 16:24:01

22. Hasan

Bu konu : ” Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Hasan – 65

23. banu

Bu konu : ” Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 123

24. Gürbüz

Bu konu : ” Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 378

25. Gürbüz

Şırnak dan kimler var. Joe Biden ve Demokratları suçlamaktan vazgeçin . merhaba arkadaşlar siteniz inan ki hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 256

26. doruk

merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

Bir cevap yazın