Joe Biden, zihinsel gerilemeyi mazur görmek için kekemeliği mi kullanıyor?

Başkan Yardımcısı olduğu süre boyunca kekelediğini hiç duymadım. Daha tartışmalı olayları yaşadığı için son zamanlarda konuşma sorunları hakkında daha fazla şey duyuyorum. Herhangi bir zihinsel düşüşü örtbas etmek için kekemelik kullanıyorlar mı?

Siz ne düşünüyorsunuz? Geçmiş yıllarda kekemeliğini duydunuz mu?

“Joe Biden, zihinsel gerilemeyi mazur görmek için kekemeliği mi kullanıyor?” üzerine 30 yorum

1. Denizli merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşım harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 10-09-2020 02:05:28

2. Aydın merkezden ben ahmet. Selam web sitesi valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-09-2020 14:03:27

3. Kayseri merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfa vallaha mükemmel, tebrikler 02-10-2020 11:21:32

4. Hakkari dan kimler var. Joe Biden, zihinsel gerilemeyi mazur görmek için kekemeliği mi kullanıyor? . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 9

5. Nevşehir dan kimler var. Joe Biden, zihinsel gerilemeyi mazur görmek için kekemeliği mi kullanıyor? . Merhabalar siten valla dikkat çekici, saolun , banu – 316

6. Aksaray merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 28-10-2020 00:06:40

Yorum yapın