Joe Biden’ın mizah anlayışı ve en gizli düşünceleri herkesin görmesi için tam teşekküllü olarak sergileniyor

Eh, mizah anlayışı veya başka bir şey, ziyaret eden herkes için tam teşekküllü Sputnik web sitesi. Seçilmiş Başkan Yardımcısı Kamala Harris, seçilmiş Başkan Joe Biden eşliğinde, 19 Kasım 2020 Perşembe günü Wilmington, Delaware’deki The Queen tiyatrosunda bir konuşma yaptı. Biden, Kamala Harris ile ahlaki ilke konusunda aynı fikirde olmazsa hastalanacağını ve istifa edeceğini tuhaf bir şekilde şakalaştı.

Ekim ayının sonlarında Atlanta’daki taraftarlarla konuşan Demokrat aday kendisini “Kamala Harris’in aday arkadaşı” olarak tanıttı. “Hepiniz şaka yaptığımı düşünüyorsunuz, değil mi?” Diye ekledi Biden.

“Joe Biden’ın mizah anlayışı ve en gizli düşünceleri herkesin görmesi için tam teşekküllü olarak sergileniyor” üzerine 22 yorum

1. Bolu dan kimler var. Joe Biden’ın mizah anlayışı ve en gizli düşünceleri herkesin görmesi için tam teşekküllü olarak sergileniyor . Slm web sitesi inanki çok güzel, linkedinde paylaştım , Hasan – 25

2. Kütahya merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 15-12-2020 10:34:19

3. Bu konu : ” Joe Biden’ın mizah anlayışı ve en gizli düşünceleri herkesin görmesi için tam teşekküllü olarak sergileniyor ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, face de paylaştım , ziya – 373

4. Kars merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok güzel, facebookta paylaştım 25-12-2020 19:06:52

5. Bu konu : ” Joe Biden’ın mizah anlayışı ve en gizli düşünceleri herkesin görmesi için tam teşekküllü olarak sergileniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , Hasan – 342

6. Mersin merkezden ben mehmet. Slm paylaşımınız yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 11-01-2021 19:12:28

7. Bu konu : ” Joe Biden’ın mizah anlayışı ve en gizli düşünceleri herkesin görmesi için tam teşekküllü olarak sergileniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , gaye – 497

8. Ağrı dan kimler var. Joe Biden’ın mizah anlayışı ve en gizli düşünceleri herkesin görmesi için tam teşekküllü olarak sergileniyor . Slm bu web sitesi inan ki iyi, linkedinde paylaştım , memo – 108

9. Bu konu : ” Joe Biden’ın mizah anlayışı ve en gizli düşünceleri herkesin görmesi için tam teşekküllü olarak sergileniyor ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ali – 174

10. Karaman merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, saolun 07-02-2021 15:24:33

11. Isparta merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım 01-03-2021 16:53:03

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link